Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

matik8,

dakujem, to si ma potesila teraz, ze by si na to isla spolu. a mas tie prska fakt krasne. tak nech sa uz len teraz vsetko pekne bez komplikacii pousadza :)

nanka

menndy,

no na nos idem znova, lebo po tom prvom raze,je to sice lepsie, ale nie uplne, lebo sa mi tam urobila taka akoby hrcka, vypuklinka. a robil mi to predtym iny chirurg (aby som ta nevylakala, ze dr.cerven nieco pokazil, to niee). a som rada, ze aj ty ides na obidve naraz, ze nie len ja. a rada pocujem,ze kamosky funguju bez problemov.

Luca123

Baby tie co ste po opke, davate hned po vybrati stehov hned deodorant? ja som si vcera dala hend po oholeni ale radsej sa pytam...vraj sa to moze..:)

Luca123

Didi10

ja som isla, ze 300 a dobre trojky. Ked mi uvidel prsa povedal,ze to je skoda a vojde sa viac. Ze da 450 a budu patky - co sa mi az nezda. A ja som povedala ok, ako povie :) a som mega spokojna zatim :)

didi10

Luca123

ahoj, ja som na tom podobne s mierami ako ty aj vyška vaha, tak ked vidim aj na tebe 450 sa mi nezda nejak vela...ty si sama dokymu povedala ze chces tolko? :)

menndy

luca123

uzasneeee ich massss... naozaj uplne dokonale , veru sa tes z nich mas z coho..:)som rada holky ze vam to takto dobre dopadlo veru

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk