Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

Vikusik99
ja som ich videla hned v ten den, lebo čo mi dali na sale podprsenku tak ma tlačila, prišiel doktor a vymenili sme za vačšiu a jedna z tých všetkých milých sestričiek sa ma opýtala či chcem vidieť a doniesla mi zrkadlo, potom tiež ráno na druhý deň na preveze a celkovo mala som si odopínať podprsenku pokiaľ sa nalievali a trochu vyvetrať takže v podstate videla som ich každý deň :-)

lluciaa1211

kvet11
Ahoj, ano bola som v Avelane. Citim sa super, operovali ma v pondelok, len po prebrati som citila strasny tlak ma prsiach, bolest ani nie. Aj spim dobre, nič ma nebolí, len ako mi včera vytiahli dreny z ľavého mi tečie krv, tak asi ako slza ked tečie, utriem ju a zachviločku dalšia kvapka. Hlavne sa bojim aby som si tam nejaku infekciu nezaniesla. Snažim sa čo najviac v čistote, mam strilne gazy ale predsa na klinike to robia inak :(

kvet11

lluciaa1211

Mne tiekla ale až po týždni, kázali mi prísť na kliniku tam mi to doktor vyčistil nanovo prelepil a povedal že to je dobré keď mi to tečie,sú to krvné zrazeniny ktoré sa vyplavujú von krvácalo mi to asi 24 hodín a potom už nič.... ale radšej zavolaj lekárovi čo ti na to povie predsa budeš pokojnejšia.
A ako sa cítiš po opke? ti si bola tuším v Avelane či to si ťa s niekym pletiem??

matik8

Nadranka

Ked si sa pytala question ci si chce objednat plavky z VS tak to len tak informativne ci ich objednavas vo vacsom mnozstve? :)
Ja by som ich chcela len neviem ci by som sa trafila do ich velkosti, ale ked pises ze Mko v pohode. Ci vlastne tie "srdieckovy" strih aj Lko, hmm tak to ozaj neviem ci by som trafila ake mi sadnu.

vikusik99

Silvia2903
no, super..ja uz sa neviem dockat...cele dni, len na tie prsia myslim:)..a kedy si si ich prvykrat videla?

nadranka

Normálne bežný den nosim bez vystuzenej, pushupku mám len jednu, keď chcem urobiť väčší dekolt. Ja som si ju kúpila tuším po 3. mes, dovtedy len s kosticami. Mail: nadranka@gmail.com

question

usko1us

ty si ma poprosila, nech sa odfotim v tricku, aby si videla velkost cca. poslala som foto fo galerky aj v tricku...

nadranka

a ako je to vlastne s vystuzenymi podprskami, to nosis s tymi jemnymi vankusikmi?a odkedy sa take mozu nosit??ja som si zatial kupila len kosticovu,
co sa tyka rifiel, posli mi este raz mail, viem ze si ho tu uz pisala, ale nechce sa mi hladat:):)

katarina333..

zaujimave takze na noc uz nemusis nosit tu speci?? no vidis u nas je to naopak, cez den nemusime, ale v noci mame az do 6 tyzdna..aj ja sa v nej citim lepsie:):)ja mam 70D velkost.. aj ked podla tabuliek ze ledva ledva, ale praveze jedna Dckova mi bola aj mala na pravom prsku, kedze je stale o trosku plnsie.

bianka77

ketrinka

a ty si s nim nepolemizovalaa ani o type implantatu? Ani ja,ale ked kukam tie fotky..tie okruhle sa mi straaasne pacia. Asi zbytocne mudrujem,ale davam si tu namahu a prechadzam celu galerku....a teda do vselijakych isli okruhle..tak neviem. Uz mi sibe,ani som sem nemala chodit :)

nadranka

question

Bez vystuzenej podprsky nie sú extra veľké :-) ale sú zasa sumerne k mojej postave, takze som celkom spoko. Rifle mám z METu, už sú mi pritesne, akurát ich predavam :-) Tie ich čísla sú trochu menšie, potrebujem od nich 29. Z VS by mi boli lepšie asi L vrchy, ale tie modré plavky co mám od nich tak mi v pohode aj M stačí, väčšie by mi už neboli pekne. Ja nosim podprsenku väčšinou D, objem mám cez prsia asi tak 90 cm. Chceš si nejaké objednať z VS plavky?