Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123

Na fotke to vidno nie je ale ked sa kuknem zboku tak zboku su na bokoch este take vystupene hore tak to preto, aj vela ludi vravi ze vyzeraju zatial trosku ako anatomy tak nech sa len pekne zagulatia :)

Ja si myslim ze tebe sa pekne usadili uz teraz cize vobec nemusis dat ten pas. Aj ich mas pekne pri sebe uz teraz a to sa ti este da k sebe

Luca123

Matik8

podla mna je to tym aj ako sa koza prisposobi alebo si mala mozno este pevnejsi sval a nepustil, i ked na fotke sa mi to vobec napr nezda. Ale vela bab ho este musi nosit a preto s ami to nezdalo.
Aky mas nazor na mna, myslis, ze by som ho este mala dat? Podla mna to nie je tak vysoko....nevim.

matik8

Luca123

Na kupovanoe plaviek a spodneho pradla sa tesim najviac :) konecne nebudem hladat tie mega vystuzene Bcka :D

Ale nechapem preco to mam stale hore ked som poctivo nosila ten pas vkuse, to moze byt tym svalom ze nepovolil alebo kozou?

Luca123

matik8

Dakujem Matik :) SOm povedala, ze sa mi pacia aj tvoje. SU tiez uz teraz take prirodzene a to je super. Uz som zacala premyslazt ake plavky....su super ale stale som taka v ocakavani ako si na to zvyknem a aku podprdu budem muset nosit a tak.
Uz nech prejdu stresy zo vsetkeho, lebo cim je jedno lepsie tym viac hladam co je zle :)

matik8

nadranka

aj tvoje su super ako sa pekne usadili po 7.mesiacoch :) chcem sa opytat tie VS plavky mas prosim ta ake cislo? :)

Luca123

Martina210

Dakujem :) ja si myslim,ze aj ty take bdues mat....mozno aj som mala lepsie kozu a natiahlo sa to tak a vyzera to uz tak a tebe sa to musi rozdiathnut. Ked si pozries niektore baby tak tiez ich maju take pevne a po 2 mesiacoch su krasne...uvidis, ze povolia a budu tiez take :)
Dufam,ze ta ranka sa zahoji a budes vsetko v poriadku, neboj:)

Martina210

queen

uz som poslala foto do galerky.
Cakam na mail od dokiho,ale dnes je sviatok tak asi zajtra odpise.
Neviem vobec ako dlho som to mala otvorene,mozno bola len dierka,co sa zacala parat,no fakt neviem.Ale pochybujem ze sa to vzrastie bez zasitia :-(((

matik8

luca123

wooow no su uplne genialne! :) normalne ti zacinam zavidiet tych 450, ale nie mne by sa tam 450 nezmestilo :) krasne fakt.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk