Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stela77

Arara
flector je na predpis,predpisal mi ho Dr pri prepustani, na spanie si davam sanval, to mi dala obvodna,vraj nie je navykovy ked si ho das raz za cas,inak ja som proti tabletkam,ale toto by som bez nich asi nezvladla

Stela77

Arara
ten skafander je naozaj hrozny.Ja som si dala tabletku na spanie,po nej som zaspala aspon na par hodin,spala som vypodlozena troma vankusmi, dufam ze toto trpenie nam prinesie to po com sme tuzili :)

arara

ahoj stela

no vcera som bola hrdinka, ale vecer sa to zhorsilo a noc bola hrozna, nevedela som najst polohu, chrbat bolel, tak som si dala aspon paralen a zaspala na chvilu. stale chodim ako robokop.)ked si obleciem nieco na seba ten tvar podprdy sa mi vobec nepaci.( tie svy su zvlnene.

Stela77

Arara,Nena,lluciaa1121 a vsetky po...
Ahojte,kocky prsatice...gratulujem Vam!Ako sa mate? U mna bol pondelok najhorsi,teraz citim,ze lavy ma viac boli,ale hlavne chrbtica,frcim na flectore,ale som rada,ze to mam uz za sebou a neviem sa dockat kedy ich uvidim.Drzkajte sa!

queen

Martina210
Aj ja som to zistila 10 dni po vybrati stehov, ked mi to odstranoval, bola som 5 týždňov po opke. Nedas foto aj do galerky? Ja tam tie moje mám ...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk