Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

matik 8
no ten nos je krasny...ja mam podobny ako si mala pred operaciou. Tak uz som rozhodnuta aj pre ten :)Fakt dik. Len som zvedava na ten termin zasa :(

question

matik8
super nostek, ja som tiez premyslala, ze pojdem naraz aj s prsiami ale netrufla som si.. ale ja by som chcela len makku cast nosa, ale este nie som odhodlana...:):)

question

smejo251,
ty si nedostala k podprde aj ten pas?? u koho si bola?? ja si ich stlacam dole, lebo lavy prsnik mam stale citlivy, vacsi a vyssie este..

vy obe s lucou123 mate sice gulate ale super tvar ze vam to pekne sada, podla toho co vidim, toto je u mna maximum na gulate..ale ked vidim prsia luci, no koniec,:)ale z takeho zakladu ani spatne prsia nemohli vzniknut, ale az take pekne som ich necakala:):)

gina
ja som asi spokojna:):)ale nemala by som nakukat do galerky, potom sa mi zdaju moje ze malinkeee:):)

question

lucia123
iba Dcko??neverim, to skor E budes mat nie:):)

katarina333
teraz ako ti odpuchli su super k tvojej postave, uz si asi spokojna vsak..

nadranka

nespominala si, ze sa ti zdaju male tie prsia?ale ved v satach su ze dost niee:)
inak super rifle mas, sa mi pacia..
a co sa tyka VS plaviek fakt ti staci Mko??aku mas nasu podprdu??ja by som si chcela objedant ale netusim aku velkost kupit:(

Luca123

Katarina333

ja mam 11.den

baby bola som skusat podprdu...C nehrozj a akurat D. Nevystuzena..uff
ale plavky 3 uholniky...bomba supis!:)

nadranka

Matik8

Ja mám z VS vrchy M, ale záleží od strihu. Pri bandazovom type cez prsia by mi bolo asi L lepšie. Pri tom vrchu co sa zaväzuje za krkom, mi úplne aj to M stačí.