Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

arara,

pas neviem kolko, to len asi 2tyzdne, pripadne, kym je hore opuch.
Ale tusim len pri anatomoch sa dava, pri okruhlych asi nie.

Neviem, nech napisu babule, co to maju uz za sebou aj s pasom :)

Titten

arara,

ta pooperacna neni uplne napchata a fest? Lebo to by malo byt uplne natesno, nie baby?

MNe dnes dal na skusanie tych implosov taku volnejsiu, hned vravel, ze mne by museli uzsiu objednavat, lebo ze hento je na vacsi hrudnik, a ze musi to byt natesno uplne po opke

Titten

menndy,

kolko mas pod prsiami?
Je dobre si tie implose popozerat a odskusat, neni nad to, pripadne niekde vizualizacie robia.

Arara,

ze posadili a jezdte :D By som asi hodila nieco na tanier este.
Ale hlavne, ze ti je uz lepsie

arara

titten
len ta podprda nejako sa mi zda ze mi nesedi, na prsiach sa vlni a manzel sa uz smial, ze vyzeram ako madona.)

menndy

titten
no ja mam tak zhruba tych pod prsiami.. cize ked budem mat 400 ml.. hadam to bude fajn.. i tak sa bojim ze to bude malo..:Dchcela by som take plne trojky veru

arara

titten
nic sa ma nepytali ale zo 4 rozne infuzky na mne odskusali.) uz asi sa im nechcelo po 3 x ohrievat veceru, ale po vymene smeny sa so mnou uz neparali , dvihli ma a ze jedzte.) a dobre bolo. tak asi vydrzim, idem na stichy buduci utorok.

Titten

menndy,

vcera som tu robila taky pokus, napchala som si tri pary ponoziek do kazdeho kosiku :D:D:D
To som naplnila Dckovu podprdu s tym.
Dnes som si skusala najma 280ml a 330ml co som teda sa objemy dozvedela neskor, tak ta 280 take velke B, alebo mensie C by bolo a mala napisane na nom cislo 2
Ta 330 mala 3ku napisanu a zhruba tam mi to prislo.
Kazdopadne, mne by to velkostne vyhovovalo.
Lebo ked si pozries miery podprd, tak velkost kosika ti robi rozdiel obvodu okolo prs ku obvodu hrudnika.
Ak ma niekto 80cez hrudnik, tak s 330 nejaky brutal kosik neurobi, ale s mojim obvodom 68 to bude skok. Plus, samozrejme vela robi aj vlastny zaklad, ak je....

Titten

arara,

tak opka neni sranda, a dali ti nieco na nevolnost? Ci nebolo ti na zvracanie?
Ja som sa dnes rovno pytala, ci by mi torecan nepichli po opke, keby mi bolo blbo z narkozy, tak sa smiali, ze jasne, ze uz si tam ordinujem :D

Ja by som si podprdu neotvarala sama a takto skoro uz vobec nie. Vydrz do stichov minimalne.

Mne dnes povedal, ze 6tyzdnov budem musiet skafac nosit vo dne v noci, ale ze stichy uz hadam aj na 7mi den sa vyberu vonkajsie, vnutorne budu strebatelne a ze po vybrati na 7mi den uz normalne do sprchy cela mozem ist.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk