Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

arara,

gratulujem to je skvele, ze to v pohode prezivas. Je to normalne, aspon, co baby pisali, videli si prska az pri vyberani stichov, kto sa neodvazil otvarat podprdu.

arara

ahojte, som prvy den po. uz som aj doma, na to aka som padavka to znasam celkom v pohode...len som sklamana ze mi ich neukzali ze az na stehoch. je to normlane?

Titten

Ahojte,

tak bola som dnes na konzultacke u Marsala v PK.
To sa neda s ULK ani porovnat.
Vzali ma hned v case objednania, nie ako v ULK som musela este polhodinu cakat, kedy ma vezmu.
Doktor sa ma popytal, ake su moje predstavy. v ULK nikoho nejake moje ocakavania z opky ani nezaujimali.
Doktor vravel, ze bolo by super, keby som v blizkom okoli mala niekoho po opke, ze by som si cece kukla zblizka a ochytala :D Ale zial taku moznost nemam, kamosky sa narodili vybavene a nik opku neriesil.

No, potom mi dal pooperacnu podprdu (takze netrebalo ani tu moju sportovu vytahova) a dal mi implose na skusanie. Nevravel mi schvalne, akemu objemu zodpovedaju, ze nech si to poskusam, aj obleciem na to triko a ci a ktore sa mi pozdavaju. Na mentoroch sme sa hned zhodli, implose som si vybrala, co zodpovedaju 330ml, myslim, ze stacit to bude bohate. Zas nejdem na playmate kandidovat, ale nebude to ani male.
Povedal, ze aj zlazu mam v pohde, ze si mozem vybrat, ci chcem pod zlazu alebo sval, pripadne na opke ze staci povedat. Ale volila som pod sval. Vraj aj to ma svoje mini nevyhody, aj jedno aj druhe.
Potom ma este pokreslil a pomeral vsetko, aby vyratal, ci moze byt taky implos.
Inak pod prsami len 68cm mam, takze ono tie 330ml mi urobi take riadne Ccko podla mna. Muzovi sa to pozdavalo, ma ukludnil, ze nebude to teda mega prevelke, co ma najprv aj soklo, ked som videla.
Ale ze akurat k tomu zadku 88cm mi to pojde.

No a najlepsie.... je viac ako mozne, ze opku by som mohla mat 20.5, cize uz ani nie o 2tyzdne, ale teda bude mi este volat majitel kliniky, lebo ze nejaka pani mala potvrdit termin a neurobila to, cize asi jej to prepadne a daju tam mna. Uvidim, ma sa mi ozvat mozno este dnes, alebo zajtra.
To by bolo uplne super, lebo prave dnes som aj mrchu dostala, cize aj z hladiska sona prs aj opky by to bolo uplne super. O praci ani nevravim, ze pecka timing

Sarinkaaa

lluciaa1211, ewel007

dakujem :)na Avelane citam same kladne odporucania, tak myslim ze Avelane vyhra. A ako dlho ste cakali na konzultaciu a nasledne na operaciu u Dr.Mladeka?

didi10

mahulienka

no ano medzi 395ml a 445ml...ja mam 173/58kg pod prsiami az 80cm, a mensi zaklad mam ako ty...lebo tvoje vyzeraju super na foto :)

mahulienka

didi10
ano, mam anatomicke, projekcia 6,3
170/51kg, pod prsiami 72
Ty sa rozhodujes medzi dvoma velkostami, ak som dobre citala, ale myslim, ze tych 445 sa nemusis bat;)

bianka77

matik 8
no ja ako sa vyspim...uz 2 tyzdne nerobim nic ine len pozeram foto..uz sa mi o ceckoch aj sniva :))))) ako uchylna.
Ale asi pre pokoj duse zavolam,...v septembri,mesiac pred operaciou to budee cca 6mes.od kojenia,takze iba tak nech z dveri kukne, ci sa za tych 6mes.nic nezmenilo :))
A skusim ho hned zlomit na ten nos...co najskor..tak v zime by som rada.....

didi10

mahulienka

ahoj ty mas anatomy?aku je projekcia? aku maš prosim ta vysku vahu a pod prsami? diiky :)) lebo mam navrhnute 445ml anatomy

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk