Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

menndy
ja 5-teho. uz si si objednavala implantaty? lebo v tych papieroch pisu, ze mesiac pred opkou. ja este nie, zacim sa bat a rozmyslam, ci sa na vsetko nevykaslat...ale ked tak dlho na to cakam...nazvala by som to, ze mam take kontraproduktivne pocity... :))

nanka

matik8,

velmi krasne mas tie prsia.
Aj ja by som velmi ocenila, keby si aj nosik do galerie prihodila. a inak otazocka... teraz ked uz to mas za sebou aj nos aj prsicka, ako by si to zhodnotila, dalo by sa to zvladnut aj naraz, pocas jednej opky?

Martina210

baby
som 3 tyzdne po opke.Pred tyzdnom som bola stehy vyberat.Dnes mi z jazviciek vytiekla taka cira vodicka s troskou zltym asi hnis.Hned som volala dokimu.Isla som si to osetrit podla instrukcii.Ale az pri prelepovani som uvidela ako jazvicka na lavom prsniku je pekne spojena zahojena,a na pravom prsniku som si nasla otvorenu krvavu ranku asi pol cm od konca :-(((
Velmi sa bojim.S drahym sme to tak prelepili aby sa koza spojila a vzrastla.Keby ze byvam par km od Nitry tak skocim za Mladekom.Ale ja byvam az za Kosicami :-(((((

Idem poslat foto dokimu na mail ako to vyzera.
Drzte mi palce velmi nech sa mi to zahoji.

A inak stretli ste sa aj vy s takym?

question

Gina3
Mas nadherne prsia.. krasna postava..no wau..

Smejo
Aj ja mam stale lavy prsnik vacsi...ja som si znova nasadila pas a nosim ho aj doma cez den... a pravy prsnik je maksi ako lavy....ale viem ze sa to popravi.

Matik8
No vidis dockala si sa. Super vyzeraju....a budu stale krajsie:-)

Lucia123
Uz som taaak zvedava na tvoje ..rychlo sa fot...

Luca123

matik8

Kamosi ma beru do BA tak.stale cestujem a beham s nini...su skvele a vacsie ako som cakala...este som neni doma,tak uvidim ci stihnem foto dnes a tak...ale som nadmieru spokojna. Mam ich este opuchnute a modriny a teraz ma zas dost bolia ako stale cestujeme a behame tak.som dost unavena a ubolena.
Pas uz vraj nemusim nosit ale podprdu tak isto este tyden a pol a pak len na spanie...
dufam stihnem dnes oprat a dat sprchu zo vsetkym...:)

lluciaa1211

Sarinkaaa
Ja som sa objednavala v novembri na konzultaciu, dali mi niekedy začiatkom februara a na opku 6.5. mozno by sa dali aj skor, ale ja som chcela takto. Doktor aj sestričky su velmi milí. teraz ma boli pozrieť dve kamošky a híkali aká pekna klinika a izba ako v hoteli.
Od bolesti mam flector, uplne v pohode mi je, beham ako srnka aj postel som si popravala. tesim sa na zajtra ked mi budu vyberat dreny uvidim si cici :)))