Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

bianka77

dakujeem, ale vsak ty mas vacsi zaklad cize v konecnom dosledku by si mohla mat take iste :) ale je to na tebe , uz si sa rozhodla ci pana doktora navstivis zniva?;)

jaj no jasne ked budem na pc poslem fotku aj nosiku pred a po.

bianka77

matik8
mas ich fakt vystavne...dufam ze aj moje budu take,aj ked asi mensie...no asi mu este zavolam :)))
Citala som ze si bola aj na nos predtym..mozes tam prosim vlozit foto...nos,nemusis celu tvar...ja sa po prsiach tiez na to chystam...ja to budem mat v opacnom poradi ako ty :) Bola by som ti velmi vdacna.

Silvia2903

Luca123
práve pozerám, že si po, ty si mala pekné prsia aj predtým, tak teraz po 450ml budú krásne, koľko si po opke a rezy pod prsiami alebo podpazušie?

Silvia2903

Luca123
ďakujem, konečne dobrý pocit:-)
Vikusik99
veľkosť no, dala som si 430ml anatomické do prs, čo sa zničili kojením a chudnutím,tak asi trojky teraz budú, také ako pred pôrodom :-) a pošli foto do galerie, nech sa môžeš inšpirovať čo chirurgovia dokážu. Ja keby som videla galériu skôr, presvedčila by som doktora na vačšie, lebo v tej antisexi podprsenke si pripadám ako keby som nikde nebola, ale keď sa vyzlečiem som šťastná. Bude iný pocit, ked sa urobí dekolt podprsenkou.

bibi13

Baby

Mozno primitivna otazka, ale ja nemam ani tusenia.. chcem ist este k zubarovi pred opkou a ja vrtanie bez injekcie nedam.. moze mi ju dat?

vikusik99

Silvia2903
Ja nemam svoje v galerii..:-(..ale, zajtra si uz urobim galeriu aj ja..:)..a som velmi zvedava na tvoje..a aku mas tu velkost, ak smiem vediet?

smejo251

Baby prosim vas mne sa ten moj lavy prsnik zda o dost vacsi ako prevy to precooo????to tam mozem mat este taky opuch?mne sa to zda o dost vacsi je to normalne?aj predtym som mala lavy vacsi ale vravela ze to nie je na rozdielne implose.je aj tvrdsi ako pravy myslite ze to moze byt aj tym ze pravy sa mohol uz usadit a lavy este nie?

Luca123

Silvia2903

Ja som sa az teraz spamatala a poztrela aj tvoje.prska. su tiez super...a led vidim tie plavky,tak v nich su naozaj bombove. Ja som mala take ale ked som mala este tie male ,,gombicky", s tymi prsami vyzeraju hned inak:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk