Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

BritneyBitch, Titten
ďakujem, zo známych ich nikto nevidel a skoro to nikto netuší, lebo tá veľkosť je ako keď som nosila vystúžené podprdy, ale chcela som ukázať tým dievčatám, čo idú do toho nech sa neboja dať viac, lebo číslo 430ml nie je tak veľa ako to znie.

Titten

Ivi, tak zbalim aj tu sportovu. Ona neni vystuzena vobec, ale ma to kosiky latkove. Ja ti asi capnem foto cez FB, zasmejes sa aspon dobre:D

Radsej ju vezmem, nech ma kde tie implose napchat, lebo do tych mini mi neda nic moc

Iveta84

Titten

Mne dal implos do podprdy co som mala na sebe. A kedze mam ovisnute a a podprdu vypchate b, bolo mi to tam tesne a teda neforemne. To mi skusal 310ml. Ale trapne mi to bolo jak hovado :D, on ze: ukazte podprsenku, mate to moc vypchate? :DDD

Titten

No urobila som na radu kamosky taky pokus. Zobrala som sportovu podprdu, co som pocas kojenia nosila na cvicenie Dcko a napchala kazdy kosik 3parmi ponoziek. No take didiny by aj mohli byt.

Baby napiste mi, na tych konzultackach sa ako skusaju tie implose? DO akej podprdy sa to strka? ci len tak pridrziava?

Titten

Matik8,

krasne, ja by som povedala, ze niekedy akoby si anatom mala.
Inak super ta jazvicka pod pazuchou, krasne sa ti to hoji. Ozaj wow.

Silvia2903,
velmi pekna robota wow

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk