Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Som unesena...su naadherne... Krasne fakt super.
ja mam ppcit ze tie eurosilicony vyzeraju super prirodzene.
Ja sa strasne tesiiiiim su TOP!
Gratulujem:)

Este pockaj,vraj sa to opticky zvacsi a kazda ich ma na fotke vacsie casom:))

smejo251

Titeen
Pruh ma stal 59wur a narkozu som mala zadarmo kvolo tomu ze som mala prsia robene urobili mi akciu tak mi to vybqvili.ale vraveli ze keby som si to davala robit v normalnej nemocnici by som to mala zadarmo lebo too preplaca poistovna.

Titten

Martina210,

a obvod pod prsiami mas kolko? Lebo aj to vlastne robi kosik, ze rozdiel medzi obvodom hrude a samotnymi prsami.

ak by som chcela mat rovnaky obvod okolo prs ako okolo zadku a dostat sa na 88cm, tak to pomaly na Dcko sa musim hrabat.

Titten

Ivet,

ja sa chcem na to rovno spytat, ci pichnu aj torrecan do infuzky, lebo mne byva blivno aj bez narkozy.

Jezis, ked mi daju tu masku, tak mne srdce vyskoci, ja som ozaj vyjasena z nemocnic, tlak 220bude

Martina210

Baby,
Berte čo najviac, mne doki hovoril že 300 až 350 ml by mi dal.
No ja som trvala na 450, a som veľmi šťastná.
Už som si aj zvykla.Mama, sestra a priateľ hovoria že sú akurát k mojej postave.Žiadne vulgárne bomby.A to som mala pevne plné A-čka.Ono tie fotky v galerke sú iné ako naživo.Myslím že tie plné trojky mám určite.

Iveta84

Titten

Slepak, 2x uzliny, cistenie po potrate :(

Davaju aj do zily, aj plyn na tvar. Nie je to nic hrozne, za 3 sekundy si mimoooo :) mne aj tak vzdy busi srdce - oni to vidia na monitore, tak sranduju so mnou ze sa nemam bat. To je pocit proste... Mne byva zle z narkozy, tak ked to dopredu poviem, vedia dat nejake lieky do infuzky aby to minimalizovali.

Titten

Ivet, to preco?
ze piatu uf
Ja som este nebola v narkoze.

Dava sa aj nejaka maska s plynom na ksicht? ci len do zily sa nejaka latka piche a zaspi clovek?

Luca123

Titten

mne sa to ale nezda...450ml mam. Je to dost na prvy raz ale doky mi pred opkou ppvedal,ze by sa este voslo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk