Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Titten

Mne dal implos do podprdy co som mala na sebe. A kedze mam ovisnute a a podprdu vypchate b, bolo mi to tam tesne a teda neforemne. To mi skusal 310ml. Ale trapne mi to bolo jak hovado :D, on ze: ukazte podprsenku, mate to moc vypchate? :DDD

Titten

No urobila som na radu kamosky taky pokus. Zobrala som sportovu podprdu, co som pocas kojenia nosila na cvicenie Dcko a napchala kazdy kosik 3parmi ponoziek. No take didiny by aj mohli byt.

Baby napiste mi, na tych konzultackach sa ako skusaju tie implose? DO akej podprdy sa to strka? ci len tak pridrziava?

Titten

Matik8,

krasne, ja by som povedala, ze niekedy akoby si anatom mala.
Inak super ta jazvicka pod pazuchou, krasne sa ti to hoji. Ozaj wow.

Silvia2903,
velmi pekna robota wow

Luca123

Matik8

Tak tych 75ml nebude.az taky rozdiel:)
sak dam foto urcite...
pojdem v stredu ale to dojdem az vecer a vo stvrtok ak nepojdem so prace,tak budem mat asi volno cely den...dame si vedet ak by:)

matik8

luca123

myslim ze tvoje budu od mojich ine len vo velkosti ale urcite budes spokojna ked sa ti pacia moje, ved sú od tych istych ruk ;) jasne kafe mozme dat budem rada.. a kedy ides teda zajtra?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk