Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Britney
Hej uz sa to da.nevolala som lebo som nic nezistila.
No skusala som 75C no nakoniec aok kupila 75D bez vystuze a druhu 75C.niektore Cmi boli male :-)))

Luca123

BritneyBitch

vobec...bala som sa. Spominala som,ze som ppvolila iba pas a zacali strasne opuchat..za ten risk a bolesti mi to nestalo a teraz uz ked sa to blizi,tak to vydrzim...naco...aspon bude prekvapenie:)

BritneyBitch

Smejo251

Moja čítam, že už si fit, teším sa s Tebou! Dokedy máš nosiť tú podprdu?
A aké si skúšala? S kosticami? A akú veľkosť?

smejo251

Vikusik
Nie na mojmirovej ja som za nou bola v procari je to tam lacnejsie.platila som 1600eur a to mi robili aj pruh.ja sa citim uz celkom fajn len lave prso je ezte stale opuchnute.
All
Baby inak neviete mi povedat nejaky trik ja neviem masaz alebo nieco aby prsia zmakli?bola som ai dnes akusat podpiry ale bolo to narocne kedze su take nepoddajne to stale take budu?

Luca123

BritneyBitch

ahoj,ja uz lepsie...musim ppvedat,ze ten pphyb cez vikend.stale mi.pomohol. Prilezani stale mi trpol len chrbat a hruza ale ako som behala,tak sem tam prsa boleli ale dni som kdesi bola a je lepsie. Zajtra uz na stehy a konecne prsa uvidim:)

Silvia2903

Vikusik99
Aj ja som ho dobre odhadla a bola od začiatku max. spokojná. Neboj sa a teš sa. Fakt na každého to vplýva inak. Ja mám tiež dieťa a muž si chcel zobrať dovolenku, ale keď videl, že ja to oveľa lepšie zvladam ako keď mám chrípku, tak na druhý deň išiel do práce. A čo sa týka prs, tak sa pozri v galerii, proste vykojené, ale teraz? Som konečne spokojná, keby som len trochu vedela, že somnou ten zákrok nič nespraví, už si ich dám dávno. Váha 55kg, výška 166cm a chcela som čo najväčšie.Sú krásne, rezy minimálne, už zahojené, takže super. Ty máš foto v galérii?

vikusik99

Silvia2903
ahoj...ani nevies, ako si ma potesila!:)...som ovela spokojnejsia teraz.Uz na konzultacke, som s nim bola maximalne spokojna...ale teraz.. po tvojej vlastnej skusenosti, som este ovela spokojnejsia.A ze, o pat dni v praci?To je super:).Ja mam 13 mesacnu dcerku, takze na prve dni pomoc mam..ale, tak po tyzdni som mala v plane fungovat s nou sama.Takze, mozno to aj zvladnem:).A ake si mala prsia predtym?A aku mas vysku a vahu?A dakujem ti velmi pekne za odpovede:).

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk