Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Cervenovky,

tak kolko ste cakali cca na termin konzultacie a potom nasledne na opku?
Predpokladam, ze v ramci jedneho roku ste to stihli, nie?

Myslite, ze by som tam mala priebezne volat, ci sa nieco neuvolnilo?
Ak teda ovsem zajtra nebudem spokojna s konzultackou u Marsala

Titten

Luca123,

tak to neviem, ako to vyzera, nebola som tam este a fotky to ziadne nema.
Uvidime, kazdopadne bola som v ULK a uz je vidno zub casu, ze to nejaky ten rok uz funguje.
Ale tak toto mi je jedno, jednu noc prezijem aj s kudlou v prdeli, asi aj tak clovek stale spi (dufajme)

matik8

luca123

ja uz sa tiez tesim co zajtra povies ake budes mat pocity :) ja som si vsimla ze mam lave vacsie pocitam ze je opuchnute :)) heh
no a hej spravim si cop aj cez hlavu dam ale neprehanam , hlavne opatrne

menndy
uvidis ako ti to rychlo utecie :) mne zo zaciatku pomaly a ted ze to uz mam po? :)

Luca123

Menndy

to ti mesiac ubehne akp voda...ja som sa nenazdala a uz ide dole skafac a tie mega bolsti uz dufam uplne za mnoi. Do ZV sa tes...super personal,naozaj pekna cista a vonava klinika. Posrandujete a bude ti tam fajn.
ja som isla v den a dosla som presne nacas a aj tak som cakala na izbe este 3 hod lebo boli baby predomnou. Takze toho sa neboj...

titten

predpokladm,ze vacsina tychto.plastickych su novsie a nie tie stare smradlave nemocnice...hento meppznam.
Ja som isla ked prsa tak len Dr. Cerven a bola som na jednej kpnzultacke v BB a pak opka v ZV.

Titten

Samozrejme som bola smutna, ze u Cervena mi dali konzultacku az na posledny novembrovy den.
To by som aj prezila, keby operacia bola u neho v dohladne, ale vraj uz teraz pomaly ani na 2014 nema termin naopku, tak zas vyse roka caka medzi konzultackou a opkou sa mi zda prilis dlho a nie vhodne. To sa mozu aj veci pomenit

Titten

Luca 123,

no zajtra idem konzultovat sem:
www.lmclinic.sk

Ale idem tam kvoli MUDr. Marsalovi, ak by sa mi pozdavala konzultacka, tak kludne ak nie tam, tak dojdem aj do Euroclinic do TT, kde tiez robi, alebo uvidim, co povie na ten pruh, to by asi sa muselo v nemocke robit, aby aj chirurg dosiel, tak som nasla, ze zvykne aj v Ruzinove operovat. Neviem, nakolko je co z netu aktualne, lebo ved aj o Cervenovi stale sa pise, ze robi v IEM obcas a uz nerobi v PK vobec

menndy

Luca 123, matik8
ahojky, sledujem tu vase prispevky a vidime ze sa pekne uz obe zotavujete..:) som velmi rada a silno drzim palce aby bolo vsetko fajn.. ja o mesiac o takomto case budem mat uz po... veru som uz netrpezliva

Luca 123
pekne si napisala o tom domceku:) tak teda sa nemam coho bat..

inac kocky vy ste tam vsetko dosli v ten isty den?lebo ja idem pravdepodobne prva.. a asi nebudem riskovat.. chcela by som dojst den vopred.. neviete poradit nejake ubytko?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.