Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

inak ja uz vyberam aj outfit na prichod domov s didinami.
Nemala som nic na zips ani gombiky a kedze treba nieco, co nejde cez hlavu, taketo cosi som si v gate kupila:

www.google.sk

Luca123

Titten

a kam.ides? Lebo ja som nemala z nicoho obavu iba z nemocnice a infuzie. Ale ak ides do ZV,tak to je krasny vonavy domcek. Fakt pekna klinila a ziadna hnusna nemocnica...tam mi bolo uplne jedno,ze tam lezim...:)

Titten

juj, tiez to tu velmi s vami prezivam a dufam, ze coskoro uz aj ja budem o skafandri pisat. Pre mna je hlavne zobudit sa z narkozy a vlastne odhrabat sa aj domov, ja moc nemocky a zariadenia nemusim, mam z toho taky zly pocit.

Titten

smejo 251,

a kolko nacenili akoze za ten pruh?
Lebo zajtra ma caka konzultacia u Marsala, velmi sa tesim, dnes mi aj volali z kliniky, ci termin plati a ci pridem, ze bude to vraj hodinova konzultacka, tak dufam, ze aj implose uz nejake skusit dostanem. Spytam sa aj na ten pruh, ci to treba robit, ked nemam s tym problem a teda co by to stalo a ci sa to da aj naraz....

Dievcata a ked ste isli na konzultacku, tak ako sa tie implose skusaju? Mam si zbalit aj svoju motivacnu podprsenku sportovu Dcko, co som pocas kojenia nosila? Ci kam tie implose sa strkaju pri skusani? Alebo sa to len pridrziava?

Luca123

Matik8

Supis...mne drahy tiez skrabkaval troska...strasne ma to uvolnovalo,ked boleli takze len si ich nechaj obchytavat:) tak uz doma aj skusas vsetky tricka a tielka:)))
Tesism sa s tebou...
a aj na seba na zajtra. Lave ma stale boli ale hadam ppvie,ze je ok.
A ty uz zdvihnes.tak,ze si.cop urobis? alebo cez hlavu tricko? Lebo ja este ne...boli to a aj sa bojim

matik8

luca123

no drarhy nadseny si uz chytal a ze radsej sa mam obliect :D :D praveze sa mi zdaju ted vacsie, lebo vtej podprde mi prisli male takze super pocit . ted mam len tricko a normalne sa neviem vypozerať že ake su bez podprdy len tak v tielku , toho by som sa len tak nedockala nikdy :D
jazvy uz nemusim prelepovat, dokonca som sa uz aj tak mierne oholila. fotky som poslala, a mam pocit ze v skutocnosti su vacsie trošku ako na fotke neviem preco :D

ty uz iba zajtra a ide skafac dole :)

Luca123

Matik8

a este otazocka...ake su...aky si mala povit ked si ich uvidela...cakala si viac menej alebo akurat?
A stehy uz nemusis prelepovat alebo davat pozor nejak extra?

Luca123

Matik8

Jupiii tesim sa s tebou...ten pocit volna musi byt uzasny. A drahy co hovori..isto je nadseny:) tesim sa na foto...no rychlo rychlo:)

matik8

luca123

taaakze konecne som domka, osprchovana konecne :) mam dole skafac hned som ho oprala a ted cakam kym sa vyschne a som len tak volne :) konecne ulava....poslem foto, este su sice take neforemne ale urcite sa este upravia

teraz este musim pockat kym neubudne 3 tyzden po opke, a potom si mozem dat kosticovu, a dalsie tri tyzdne skafac iba na noc...ale ten pas ze mam ja este nosit teraz aspon na noc, pripadne doma ked budem niekedy cez den tak si ho mozem dat..no a teraz zatial kym sa mi bude schnut podprda tak mozem byt len tak na holo. tesim sa :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.