Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Arara
nezabudni, že aj oblečenie pri odchode by si nemala mať, čo sa preťahuje cez hlavu! Daj si nejakú košeľu, alebo blúzku s gombíkmi, mikinu a pod. Ja mám také tričkové šaty, vpredu na dlhý zips...

arara

NENA
a kam ides, mozno ze ideme spolu? ja som si pozicala manzelovu koselu ako vrch pyzama, akurat som prisla zo shoppingu a uz sa tam nemienim vracat.

Nena1

Arara
Termín mám zajtra!!! Pyžamo som kúpila v Intisiminity! Vrch na zapínanie plus gate sú k tomu. Nočnú košelu na zapínanie som nevidela nikde. A ja košele ani nemám rada!

arara

nena1
ďakujem, s tým pyžamom na zapínanie si ma zaskočila, vôbec ma to nenapadlo, ale je pravda že cez hlavu to navliekať asi nepôjde. hm, tak idem zhánať asi niečo.
Ty máš kedy termín?

Nena1

Arara
beriem pyžamo na zapínanie, šlapky, uterák, hyg.potreby, kolu, nejaké fit tyčinky, arnicu montana, ktoru uzivam asi 4. deň a to je asi tak všetko. No a nesmiem zabudnúť na mobil s nabíjačkou ;-) Ale mňa by baby zaujímalo, čo ste robili s dlhými vlasmi. Učešem sa vôbec?

skoricka

lenkea

Ahoj, s tou cenou Ti nepomozem, ale podla mna vsade budes tolko platit a v ramci reklamacie sa to neda, ci na to uz je neskoro? Inac, aj mne pada jeden implantat...Kedy si na to prisla? Asi po akom case? Ja teraz po polroku a nerada by som sla na reoperaciu :///

usko1us

question,
ach zase si my nasadila chrobáka do hlavy, nechceš pridať nejaké fotky napr. v tričku, nech mám trochu reálnu predstavu.
Ďakujem

lenkea

Ahoj baby. Mam implantaty asi 2,5 roka, 300 ml VP pod sval eurosilikony vkladane spod pazuchy. Bola som už aj na reop. lebo jeden implantat mi stale klesa nižšie. Povodne som chcela len dalsiu reop a posunutie implantatu, ale pribrala som a prsia sa mi k postave zdaju male. Rozmyslam nad novou operaciou, vacsimi implantatmi. Ale ide mi aj o cenu. Potrebovala by som poradit, kde robia cenovo dostupnejsie reooperacie. Bola som aj na konzultacii u Tršku, ale ten pyta 3000€, čo je pre mna neprijatelne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk