Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

BritneyBitch

ahoj,ja uz lepsie...musim ppvedat,ze ten pphyb cez vikend.stale mi.pomohol. Prilezani stale mi trpol len chrbat a hruza ale ako som behala,tak sem tam prsa boleli ale dni som kdesi bola a je lepsie. Zajtra uz na stehy a konecne prsa uvidim:)

Silvia2903

Vikusik99
Aj ja som ho dobre odhadla a bola od začiatku max. spokojná. Neboj sa a teš sa. Fakt na každého to vplýva inak. Ja mám tiež dieťa a muž si chcel zobrať dovolenku, ale keď videl, že ja to oveľa lepšie zvladam ako keď mám chrípku, tak na druhý deň išiel do práce. A čo sa týka prs, tak sa pozri v galerii, proste vykojené, ale teraz? Som konečne spokojná, keby som len trochu vedela, že somnou ten zákrok nič nespraví, už si ich dám dávno. Váha 55kg, výška 166cm a chcela som čo najväčšie.Sú krásne, rezy minimálne, už zahojené, takže super. Ty máš foto v galérii?

vikusik99

Silvia2903
ahoj...ani nevies, ako si ma potesila!:)...som ovela spokojnejsia teraz.Uz na konzultacke, som s nim bola maximalne spokojna...ale teraz.. po tvojej vlastnej skusenosti, som este ovela spokojnejsia.A ze, o pat dni v praci?To je super:).Ja mam 13 mesacnu dcerku, takze na prve dni pomoc mam..ale, tak po tyzdni som mala v plane fungovat s nou sama.Takze, mozno to aj zvladnem:).A ake si mala prsia predtym?A aku mas vysku a vahu?A dakujem ti velmi pekne za odpovede:).

Silvia2903

Vikusik99
Ja som bola pri pánovi dr. Magdovi pred mesiacom, dávala som si 430ml anatomické pod sval, rezy pod prsníkom a som straaašne spokojná ako s prístupom personálu až do teraz. Ja som sa operácie trochu obávala, ale ja som nemala žiadne bolesti a doteraz nemám, asi mám šťastie, ale ešte jedna známa bola a tak isto to super zvládla. O päť dní som bola v práci, takže netreba sa bát, lebo všetky máme iný prah bolesti. Som strašne šťastná a každému odporúčam.

vikusik99

smejo251

ahoj...a ako sa citis?Ake boli prve dni?A ake prsia si si davala robit?Ty si bola na tej Mojmirovej?Ja som tiez uvazovala, ale nakoniec som bola po konzultacii v chirmede spokojna s dr.Magdom...tak, idem tam.

vikusik99

Ahojte, kocky.Som velmi rada, ze som nasla takuto diskusiu.Velmi vela som sa tu dozvedela.Ja mam termin operacie 21.5..cize uz coskoro :)..uz sa neviem dockat..zrejme, budem mat 360ml VP okruhle.Chcem sa vas opytat, tie co ste z Ke a mate uz po...kto vam ich robil?A nejake skusenosti s dr.Magdom?Dakujem vam velmi pekne:))).

gina3

ewel007
mám anatomické 445ml, myslím, že vo všeobecnosti tie veľkosti implošov veľmi ovplyvňuje postava, ak je útlejšia v hrudi, tak to vyzerá plnšie a samozrejme v obtiahnutejších veciach to vyznieva viac, ale to asi každá kočka pozná:):)