Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

didi10

Matulka23

ja mam 27 tiez nemam este deti ...ja idem pod sval rez pod prsom...preco chces pod zlazu? na 3D vizualizacii som bola aj ja, ale to tiez neni 100% ale pomoze to trochu , tak vsetko je ine na foto ako real :)

Matulka23

didi10

ja idem ešte na 3D vizualizáciu, ale približne 285-325 ml, anatóm polytech, prsnou ryhou pod sval, ale uvidím ešte čo mi povie dr. chcela by som radšej pod žľazu, mám pevné jednotky foto v galerke, deti ešte nemám, mám 24 rokov ty si ako na tom?

Matulka23

Sarinkaaa

ahojky, áno idem, termín operácie mám 23.5., a práveže chcela by som skorej čakám kým niekto nevypadne :) myslím, že na konzultačku by si čakala tak dva-tri týždne a možno ešte koncom juna by ta aj zoperovali :)

Sarinkaaa

Matulka23

Ahoj.Mas tento mesiac opku v Interklinik? A ako dlho si cakala na konzultaciu a nasledne operaciu.
Ja tiez chcem ist do Interklinik a najradsej by som to mala do leta za sebou.

Stela77

Arara
zlata si :) dakujem aj tebe prajem to iste!!! no uvidime ake pooperacne stavy budeme mat my...dufam, ze vsetko pojde hladko a verim v to...na to leto sa fakt, ze uz tesim, len moja starsia dcera sa kazdy den modli aby som potom nemala vacsie ako ona,snad nie...nerozchodila by to :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk