Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

erika
budem mať 365 alebo 410 ml okruhle, vysoky profil. Doktor rozhodne na operačnej sále. Ešte vraj ma pripravené aj 325 ml, ale tie určite nechcem.

www.polytech.sk

posielam link na Polytech. Ak Ti nepojde otvorit, tak si ho skopiruj do vyhladavaca.

anonym_76

Nena1
ahoj a ku komu ides?citala som ze budes mat polytechy.neviem nikde najst tabulku velkosti polytech.nemas ju nahodou...?aky rozmer implosov budes mat? erika

Nena1

Baby, už sa neviem dočkať! Už len 2 dni budem plocha :D
Stále prezerám galerku, velmi mi to pomáha a zároveň šibe ha ha... Idem rozhodne do maxima!

queen

Anonym

Arnica Montana

Popis a určenie
TRAUMATICKÉ ŠOKY:

• Všetky šoky, pády, nehody, poranenia; predoperačná a pooperačná starostlivosť; následky pôrodu, kefalhematóm u novorodenca; pri malých alebo stredných hemorágiách má Arnica ochranný účinok na cievy.

smejo251

Anonym
Dermatix mi dala vraj je to na predpis ale predpisal mi to chirurg normalny kvoli tomu pupku co mi robili lebo ze plasticky to nevie predpisovat.

queen

Smejo
Ked si lahnes na bok a bude ti tak dobre :-) telo ti same povie kedy je to uz možné, ja cca od 6 týždňa nespim ako palica vystreta, uz aj taky polobok dám . No a dnes som zaspala bez podprdy a nic moc, nejako ma pobolievaju ešte budem v skafaci spat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk