Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

anonym_76

vieš čo to vôbec neviem aké majú rozmery, ale viem, že som to raz pozerala musím to niekde pohladať ako najdem napíšem oki :)mna to tiež zaujíma :)

Matulka23

didi10

musíme pozitívne myslieť psychika hodne ovplivnuje :)nie som z BA, ale pracujem tam a bývam tam cez týždeň mám tam prenajatý byť ty si odkiaľ? idem na ňu kuknút :)

anonym_76

Matulka23
ahoj, ja mam cca taku postavu ako ty.chcela by som tiez dvojky...nemas nahodou tabulku velkosti na polytech anatomy.-tie implantaty co budes mat ty 285ml maju ake rozmery/sirka,projekcia../?erika

didi10

Matulka23

tak tak nech to dobre dopadne, nech sme spokojnééé :) no velmi pekne urobene prsia ma podla mna rozalka
ty si z BA?

Matulka23

didi10

ja som maličká 162cm, 52 kg pod prsmi 71 cm ja by som chcela plné dvojky menšie trojky je to tažké, keď si neviem predstaviť ako také trojky vyzerájú :D ja myslím, že na tvoju výšku a na to aké chceš je to akorát :) už len, aby to dobre dopadlo :)

didi10

Matulka23

no ja som dr povedala ze chcem vačšie 3ky max 3apol a toto mi navrhol vzhladom na moju vysku a vahu..mam 173cm a 58kg pod prsiami 80cm ty?

Matulka23

anonym 76

ja tiež počítam tak dva týždne :) nemám fyzicky náročnú prácu tak dúfam, že to bude stačiť :)