Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

Queen
...ty ich mas uz po 3tyzdnoch uplne krasne a odpuchnute :).mne dal vcera aj ten pas ,ale v noci som si ho musela dat dole ,lebo v pravom prse ma hrozne bolelo.

Luca123

Ketrinka a All

vcera som bola cely den na nohach a v aute.Obchody,zmzrlinka...potom v bare na teraske dve hod,kde som citila dost bolest v prsach a som so vravela,ze uz to prehanam asi,potom prechadzka pri hradzi,kde som.vymrzla vecer.Vecer sme.prisli Domov a zazila som uzasny pocit.Nechapala som ale neskutocna ulava mi prisla...prsia zacali rapidne odpuchat a mala som pocit akoby sa mi konecne prekrvil cely organozmus. Zrazu boli aj prsia o cosi naksie a naozaj to neviem opisat ale bol to uzasny pocit.
bola som unavena pp celom dni a stastna sla do postele. Nneviem,ci pomohol celodenny pphyb alebo,ze som dostala light kramy....
naozaj prajem tento pocit vsetkym ubolenym...
teraz.som zas ubolena zo spania,lebo ma chrbat bpli ale hadam to dnes.opat rozbeham :)))

bianka77

question

a to mas anatomicke? Podla mna ich mas velmi pekne...s takymi by som bola spokojna :)
Ja uz som s velkostou asi stotoznena(len dokedy ),len zasa riesim profily...stredny a vysoky,ale kedze sa meni aj zakladna toho implantatu..je to cela veda..tak asi to fakt necham na nom.
All
dakujem za nazor...som istejsia.
je tu niekto kto ma termin 19.10?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk