Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

mishka181

mne bude 25 v júli, mám 162 cm, 52 kg, no mne hneď doktor povedal, že pod sval 285-325 ml, prsnou ryhou, anatom polytech-Interklinik, teraz tam idem ešte raz na 3D vizualizáciu poviem mu, že teda uvažujem cez žľazu tak som zvedavá čo mi povie :)

Katarina333

ďakujem za odpoveď :) ty kde si bola?idem kuknút galerku :)

Martina210

Baby?

Prosím dajte mi niektorá z vás vedieť.

V pondelok budem mat 3 týždne od opky, a cítim take pálenie na hrudníku,sem tam pichnutie, ked lezim tak je to ok.
Rána tiež nemám este bezbolestne :-( Ja viem je to zásah do tela, ale niektoré tu píšete že už ani neviete že ste boli na opke.

Susy1982

Luciaa
dakujem,na foto nevidno preto,lebo inu resp. viac zblizka fotku som nemala,mozno v archive star. mobilu by som nasala ale popravde nerada sa pozeram na tie foto predtym lebo mi to pripomina kolko som sa trapila koli tomu....Vsetkym co ste op op skore zotavenie a tym co ste pred vela stasticka....

lluciaa1211

Susy1982
Pekné máš prsia veľmi, ne fotke ti nevidno že si mala pred opkou rozdielne. Snáď aj moje budú potom tak dobre vyzerať. Rátať s tým že zozaciatku bude opuch a musia kúsok sadnúť, tak nečakám zázrak hneď v pondelok.

Nena1
Mentor, anatomicke, ľavý väčší (440ml) stredná projekcia a pravý asi menší objem a vyššia projekcia. Ale už som z toho blbá, uvidíme v pondelok napíšem co mi tam dal. Nechám to na neho. Snáď bude dobre.
Ale radšej by som mala pod svalom.
Veľa šťastia ti prajem. Nech mame radosť z pekných ciculikov :)

Susy1982

Nena1
dakujem za pochvalu ,mne samej trvalo niekolko tyzdnov pokial sa mi zacali pacit, asi to bol ,, pooperacny sok,,.....

Susy1982

LLuciaa
ja mam rozdielne imp.,lebo aj prsia boli nerovnake ,ani bradavky som nemala v jedenj rovine lava strana bola vytocena viac do lava,prava tak ako mala byt na foto to nie je moc dobre vidiet ,tak to to bolo.....mam 400 a 450 ES okruhle,pod sval,str.prof. ..vysledok po postupnom usadzovani a case je ze vyzeraju rovnako ,po par tyz. od op to nebolo take idealne, ale casom to nadobudlo a stale nadobuda fin.tvar.....Baby inak ca sa tyka velkosti u mna v robote si to absolutne nik nevsimol, je pravda ze som nosila pushapky ale aj tak ani nikoho netaha pozerat smerom na prsia ,proste pokial nemam nieco obtiahnute al s vystrihom... avsak ked sa vidim v zrkadle tie prsia tam su a to je pre mna to podstatne...

Nena1

lluciaa1211
Neboj sa roznych velkosti implantatov! Videla som mnoho galerii a nie je to vobec vidiet! Daj na doktora. Ja nastupujem v pondelok az o 11.00 hod. Ake implantaty mas navrhnute? Znacka, profil, ml ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk