Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

All
Baby, bola som dnes podpísať zmluvu a ukázať výsledky predoperačných.
V pondelok na 7:00 mám nastúpiť.
Po dnešnom rozhovore s dr mám ešte väčší chaos z toho Neviem aké implantaty si vybrať. Nemám úplne rovnaké prsia, že mi bude vidieť rozdiel medzi nimi aj po opke alebo to budeme riešiť rôznymi velkostami imlpantatov. A už sme sa rozprávali aj o žľaze.
Mali ste niektorá rozdiel vo veľkosti prsnikov pred opkou? Ako ste to riešili?
Ja by som bola asi najspokojnejsia keby som mala rovnaké implantaty a pod svalom. Mne ten maly rozdiel nevadí ani teraz a nemyslím že by to potom bolo oveľa viditelnejšie.

Katarina333

Matulka23
ja mam 255ml pod zlazou a deti este nemam ;) foto mam v galerke ;)
urcite je to lepsie ako pod sval, ja som uz hned po operacii behala po izbe , bez drenov ;) ale tak som mala kompilkaciu mensiu, ale aj tak som bola v podstate bez bolesti ;) a papala som tiez arnicu montana ako pisu ostatne ;)
drz sa na opke a hlavne nech je vysledok presne taky aky si si vysnivala ;)

Katarina333

Matulka23
ja mam 255ml pod zlazou a deti este nemam ;) foto mam v galerke ;)
urcite je to lepsie ako pod sval, ja som uz hned po operacii behala po izbe , bez drenov ;) ale tak som mala kompilkaciu mensiu, ale aj tak som bola v podstate bez bolesti ;) a papala som tiez arnicu montana ako pisu ostatne ;)
drz sa na opke a hlavne nech je vysledok presne taky aky si si vysnivala ;)

mishka181

Matulka23

a bola som u dr Fabryho v BA - Posonium Clinic...som s ním velmi spokojná, velmi symaptický doktor...ty ideš ku komu?? a aké máš navrhnuté ??

mishka181

Matulka23

:) ja mám 25 rokov, 173 cm, 65 kg a dal mi 370 ml anatomy, foto mám tiež v galerke...chcela som aj viac vzhladom na moju výšku, no dal mi maximum, čo mi vošlo...niečo som mala, plochá som nebola a budem mat take plne trojky...

question

usko1us

moze byt ze som to napisala ja:):) inak moje prsia sa uz tiez zmenili, poslem dnes fotku.. ja som chcela plne 3, a mam 360ml stredny profil..predtym nic, a to mam za sebou rok kojenia a ked som kojila som mala az 75C alebo D.. poviem ti, ze ziadne bomby, budem mat uplne prirodzene prsia..dufam ze su to 3:)mam zatial iba kojo podprdu 75C,a je taka no natesno ale potrebujem 70, takze to bude asi D kosik, a teda poviem ti pod trickom ze nic moc, aaaale ked sa vyzleciem, tak tam suuuu:):)a take akuratne, ale pravdupovediac som myslela, ze 3prsia su vacsie:):)teda aspon pod trickom:):)
a to mam pooperacnu podrpdu 70B..
necitaj a ber 400!!fakt!!! keby som nebola na fore, asi si necham 450 alebo minimalne 400..

usko1us

Bianka 77
ja mám tú vetu tuším od qustion:-) mám 170cm 54kg pod 71 a cez 81, navrhol mi ES 400 okrúhle VP vraj to bude c a cez bude 89 cm. a povedal, že to bude pekný dekolt. a čo ja viem čo si lekár predstavuje pod pekným dekoltom..čím viac čítam tým je horšie. mala by som počúvnuť Ketrin a nečítať. ale teda ja asi chcem len 350, všetci ma totiž strašia že som útla a budú to bomby, ale ved zas doki vie čo robí. a najviac ma znepokojilo, že dievčatá majú krásne prsia ale mne sa hadam zdajú všetky veľmi veľké:-) možno keby ich vidím naživo je to iné, tie fotky sú z blízka a troška skreslujú tak neviem. tak baby radte:-))

queen

romi
Ja som sa riadila týmto ...

Rehabilitace po operaci

Základním lékem je Arnica montana 9 CH, v akutním období po operaci 5 granulí 4x denně,
postupně snižovat dávkování na 5 granulí 2x denně v průběhu rehabilitace. Arnicu je pak
možno kombinovat s následujícími homeopatickými léky dle typu úrazu či provedeného
zákroku:

Cévkování, hojení řezných ran, operačních jizev
Staphysagria 15 CH
 5 granulí 2x denně

VŠETKY AKÚTNE ZÁPALOVÉ STAVY SO SKLONOM K HNISANIU:
Pyrogenium 9 CH
5 granulí 2x denně

Luca123

Holky coo ste po opke mam otazocku..
uz mi.je lepsie a tak.som po vonku stale a snazim sa chytat vsetko dp ruk a tak..vy ste stale lezali? Neprehanam to? ja si myslim ze treba pphyb a.nie stale v posteli...alw sem tam citim ze za puchnu a tak trocha bolest.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk