Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

ahojte babulky, máte tu niektorá implantáty pod žľazou a nemáte ešte deti? mám 23.5. termín obky v Interklinik a zvažujem túto možnosť nakoľko sa bojím pod sval je to už väčší zásah do tela....
ďakujem pekne za odpovede :)

romi

...to sa dava aby sa lepsie usadili? alebosa to dava iba pri vecich inplosoch?
dam dnes foto ak bude cas ,pozriete ,mne sa zda ,ze ich mam vysokoooo

Martina210

Romi

Ahoj, nemusíš sa báť, ja som mala tiež po prelepovani krv na jednej gaze.To môže byť zo zlupnutej chrasticky.Doki mi hovoril že to je v pohode, že sa to môže stáť pri manipulácii.

Ja som si ten pas pýtala domov pre istotu, lebo dosť dalako bývam od Nitry, aby bol keby niečo, hoci nemám opuch zvrchu, nosím ho.

romi

mam este jednu otazku ,mam na gaze cerstvu krv asi z rany co je z drenu .mam volat doktorovi ?vcera som si to prelepovala a dnes mam znova...

romi

Queen
ahoj ,prosim ta ako beries tie homeopatika,mas neaky presny rozpis?

...baby preco niektore mate ten pas a niektore nie? ja ich mam tak vysoko ,ze by sa mi asi zisiel :D

smejo251

Ketrinka
Co lekar to iny nazor ja viem.Ked ju periem tak mam taku sportovu a potom len lezim ked nemam skafander.chcem si kupit podpiru ale neviem aku to vlawtne treba kupit.kedze mne lekarka sa o tomto nevyjadrila.

bibi13

Ketrinka, Bianka

Mne zase doktor povedal, ze operacia od kojenia tusim min. Rok.. takze tu zase plati, co doktor to nazor..

Queen

Co tu pisete o tej biolampe, to myslite solux?

Ketrinka

bianka77

dufam, ze som ta nezneistila, to by ma mrzelo. Pozri, za zavolanie nic nedas a ak budu ochotni ti dat este jednu konzultaciu, tak chod a ak nie, ver doktorovi, on vie, co robi.

Ja som sa mu zverila do ruk bez odvravania a to som mala tiez kockatu hlavu z toho, ze mi ide dat 545ml a teraz som spokojna.
Keby som skor navstivila tuto stranku a rypala sa v tom, tak by som mozno este teraz nemala ziadne kvoli spekulaciam.
Niekedy vediet menej je viac. :-):-):-)

V konecnom dosledku budes aj tak spokojna, ked si mu povedala predstavu a on by si svoju pracu nikdy neodflakol a kazda, ktora ma od neho prsia, su ukazkova praca a robi mu to meno, neboj sa.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk