Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arara

ahojte, zajtra ma caka zakrok. chcela som sa opytat bab co to maju za sebou co si treba zobrat do nemocnice. ked som volala na kliniku, nic mi nechceli povedat, ze si mam papier precitat. a na papieri su len papuce a hygienicke potreby. takze vobec neviem co so sebou: pyzamo, uterak, jedlo??? co by ste mi poradili. budem 200 km od domu, takze ak na nieco zabudnem, tak mi to len tak nedonesu. dik za rady baby

matik8

Luca123

A vlastne ma napadlo ze ty si teraz 8.den po a ja uz 11. Takze o 3 dni ti bude uplne super, a to uz ani tie stehy nebudes mat :)

matik8

Luca123

Vies co uz som zvyknuta vstavat bez ruk takze sa ani moc neopieram na ne :) dufam ze tak o tyzden budem moct aj soferovat lebo uz ma to nebavi byt obmedzena koli tomu :D
Ty uz sa tiez tees , zajtra budes tak isto nedockava ako ja dnes :)

Luca123

Matik8

Mno mna by tiez ruky pustili ale bojim sa...a uz sa aj dvihas rukamim? Ja sa vzdy rozbehnem a potom ma to napadne,ze asi ne. Nejak ma do bokov euky este nepustia,ze chytit si napr. Jedno rameno druhou a tak...jaj uz sa tak tesim aspon chvilu na tu volnost...a dufam,ze ten pas bude.nutny max na noc lebo mi lezie na nervy uz:)
Tak som zvedava co zajtra napises...:)

matik8

Luca123

Ahoj, noo zajtra konecne stehy uz sa tak tesim :) ja uz robim pomerne vsetko ruky dvihnem pokial mi to telo dovoli a dokonca som sa v noci ocitla na lavom boku az som sa zlakla lebo neviem ci to neni priskoro ale zas som citala ze baby pisali ze ked to telo dovoli tak to nevadi. Tie jazvy som si na noc ani neprelepila lebo ma uz boli koza z toho.
Ja si este poprdu nebudem kupovat vraj ich mozes mat hodku bez nej kym sa ti perie a vysusi tak uvidim zajtra co mi povie..urco tam zas bude plno ludii :/ a mam tam byt az medzi 1-2

smejo251

Titten
Ano myslim ze na toto by si mohla byt pn lebo 2tt mas prisne setrenie.a mnw robili v procari v ke.tam vlastne robia vsetko.upozornila ma na to plasticka chirurgicka ale ja som o tom vedela ze to mam lebo mna to uz dlhsie dost bolelo.no mozu z toho vzniknut dost vazne veci tak ja som ich poprosila nech to urobia naraz ked ma uz uspia.

Titten

smejo 251,

a to si mala predtym pred augmentaciou tu opku dohodnutu uz s nejakym chirurgom? Teba kde vlastne operovali?
Ako by som to mala riesit? Ist este k obvodnej a vyvalit jej, ze idem na prsia a nech ma posle na chirurgiu, ze rovno nejakeho chirurga na kliniku pozyvam, aby mi brucho zastopkali? Ci nemusim ten pruh riesit? Bojim sa, ze sa to bude zhorsovat, takto by sa spravila naraz opka, mozno by som to aj s PN potom mohla uhrat, lebo na pruh uz hadam PNku daju, nie?

smejo251

Titten
Ja som mala vidno to qj na fotkach.ja som mala dost velky pruh pupocny a robil mi to normalny chorurg.robili mi to naraz,operacia trvala 2hodiny 15.brucho ma pri prsiach vobec nebolel akoby mi nic nerobili.ale pri dvihani tela som akurat citila ze tie brusne svaly vobec nie su fit.aj na foto mi vidno ze mam take brucho ako tehotna a mala som este vacsie :-)))

Titten

Babyyyyyyyyyyyy,

ktora ste tu mali pocas augmentacie aj pruh operovany? Sa mi zda, ze som citala a videla niekomu na foto.
MNe totiz zistili maly pruh, ja som si to vsimla ked som chora a silno kaslem, sa mi vyduva nad pupikom taka gulicka. Treba to operativne riesit? Alebo az keby to bolelo a vacsie bolo?
Ale to asi nerobia plasticki chirurgovia....hm?
Guba si to inak tiez vsimol na konzultacke, ze mierna hernia nad pupkom. Treba to nejako riesit?

Titten

kosta123,

a Siska ti da pod sval? Lebo som ta citala nedavno, ze niekto ti odporucal pod zlazu implos. Ja by som pod zlazu byt tebou nesla, najma, ze uz mas aj odkojene. Pod zlazu max pre bezdetnu babu aj to je take kratkodobejsie a potom by trebalo reopku....

Inak ale citala som na neho dobre ohlasy, takze asi dobry vyber. A u koho si este konzultovat bola okrem jeho a Mladeka? Pises, ze 3konz si mala.