Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Este sem chodis? Ako je? Zajtra uz na stehy ides sa isto riadne tesis..hod potom foto,som strasne zvedava:)
Ja pojdem v utorok.zo stehov asi rychlo.kupit aj podprdu,nech si tuto operiem a mam na seba pocas susenia nejaku:)
Ja uz som be liekov. Rana su tazke ale cez den sa to da stale mam respekt k tym stehom,bojim sa extra zdvyhat rujy a tak,ze.aby sa to naaahaodou neotvorilo:)

angie77

bianka77

ak si si neni istá tak si daj aj 3 konzultácie, ved platíš za to nemalé peniažky a treba sa poriadne rozhodnút, ved to nie je operácia slepého čreva :) ak cítiš, že potrebuješ ešte konzultovat tak sa objednaj a nerozmýšlaj..lepšie otravovat pred opkou doktora ako potom byt neštastná:) comprende? :)

bianka77

smejo251

podla mna nie..je sice este nemam po,ale usudzujem z praxe.... tiez po sekcii...ked su stehy von uz nemusis preliepat a uz vobec nie mesiac po. Ale nejdem hrat mudru...mozno plasticky chirurg doporucuje inak.

All
baby co ste boli u Dr.cervena...mali ste dve konzultacie? je to bezny postup alebo je to rôzne od situacie.
Dakujem :)

kosta123

Ahojte ,,,tak som bola aj s kamoškou na 3.konzultačke u Dr.Mládeka, ja už len ako doprovod,lebo som rozhodnutá na 100% do Pieštan,a kamoška len potrebovala počuť 3 názor či treba korekciu bradaviek.
Ano treba.
Cena za anatomické- sú ešte drahšie ako u Dr.Očenáša 3.100 ale to som aj čakala. Takže u mňa vyhráva Dr.SISKA.
V Auguste idem dohodnúť termín na 100% :)

smejo251

Baby prosim vas som skoro mesiac po opke a doteraz som si od vybratia stehov kremovala a prekrivala jazvy stvorcekom gazy chcem sa opytat to eate musim prelepovat alebo teda niecim prekryvat tie jazvy?dakujem

Iveta84

Prave rozmyslam ci mam objednavat tie enzymy co tu baby davali alebo budem brat iba tie homeopatika co queen davala...

Queen
kedy po opke si zacala ich brat?