Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

Queen
ahoj ,prosim ta ako beries tie homeopatika,mas neaky presny rozpis?

...baby preco niektore mate ten pas a niektore nie? ja ich mam tak vysoko ,ze by sa mi asi zisiel :D

smejo251

Ketrinka
Co lekar to iny nazor ja viem.Ked ju periem tak mam taku sportovu a potom len lezim ked nemam skafander.chcem si kupit podpiru ale neviem aku to vlawtne treba kupit.kedze mne lekarka sa o tomto nevyjadrila.

bibi13

Ketrinka, Bianka

Mne zase doktor povedal, ze operacia od kojenia tusim min. Rok.. takze tu zase plati, co doktor to nazor..

Queen

Co tu pisete o tej biolampe, to myslite solux?

Ketrinka

bianka77

dufam, ze som ta nezneistila, to by ma mrzelo. Pozri, za zavolanie nic nedas a ak budu ochotni ti dat este jednu konzultaciu, tak chod a ak nie, ver doktorovi, on vie, co robi.

Ja som sa mu zverila do ruk bez odvravania a to som mala tiez kockatu hlavu z toho, ze mi ide dat 545ml a teraz som spokojna.
Keby som skor navstivila tuto stranku a rypala sa v tom, tak by som mozno este teraz nemala ziadne kvoli spekulaciam.
Niekedy vediet menej je viac. :-):-):-)

V konecnom dosledku budes aj tak spokojna, ked si mu povedala predstavu a on by si svoju pracu nikdy neodflakol a kazda, ktora ma od neho prsia, su ukazkova praca a robi mu to meno, neboj sa.

Ketrinka

bianka77

ak mam byt uprimna, tak ja by som na tvojom mieste isla este raz na konzultaciu, zavolaj tam, Myslim, ze uz platit nebudes. Kolko si cakala na termin konzultacie a kolko na operaciu?

Ja som bola na konzultacke v dec.2012 to som bola po kojeni 3mes. a 2.konzultacku som mala ( tam sme si tu velkost este raz upresnili) v marci, 6mes.po kojeni, lebo vraj po kojeni je treba 6mesiacov pockat, ako a ci sa ti prsia zmenia.

Prepac, nechcem ta zneistit, no je to moj nazor a skusenost a napisem, co si myslim, aj ked to mozno nechces pocut. Taky postup som mala ja.

Ten 2.termin konzultacky mi dali po tej prvej.
Niekdy vsak zneistis samu sebs citanim a pocuvanim rad inych, lebo kolko ludi, tolko nazorov.

Ja mam male dieta, 18mes. a mala som tu 2tt svokru, ktora mi velmi pomahala, lebo 1.tt nemozes nic, prebalovst, aby ta dieta nekoplo, zdvihat ci uz pri kupani, ukaldani do postielky, do stolicky, kocika...obliekat...no po 2 tt to uz vsetko robim sama, aj ju odnesiem na rukach, dam do autosedacky, ja uz aj soferujem, nic mi nie je a uz by som vedela aj spat na boku, len sa bojim, aby som nieco neskomplikovala, tak pockam este 3tt. Buduci sa chystam uz aj do fitka aspon na stepper, bicykel. Ja som mala pohodovy priebeh.

matik8

Bianka77

Ale ked ti povedal ze 305 a bodka tak myslim ze ked k nemu pojdes aj tri krat tak ti stale povie 305 a bodka. Neviem no ked si si ozaj neni ista tak skus ist na konzultacku znova..napr ja som citala stale ze kazda by brala vacsie atd a potom ma to lakalo aj mna ci predsa nedam tie acsie ale zas si vravim chcela som vzdy trojky? Chcela isla som s tym tam ze nechcem bomby tym ze mam utly chrbat atd. Takze nakoniec som nehala tych 375...ale zas ja som este nekojila cize ja po mozem ist aj do vacsich, neviem tazko takto poradit, hovorim ak si nie si ista kludne zavolaj a opytaj sa na druhu konzultacku uvidis co ti p

bianka77

angie77
tie tvoje by mi asi bohate stacili...som rada ze mozem kuknut galerku,mam lepsiu predstavu.Su naozaj pekne.
Zacinam sa tesit :)
Idem pokukat aj ostatne "cervenovky"
Aj ked ty si bola inde.... :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk