Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

matik8

ja ked som sa pytala dokiho co na jazvy, ze urcite ziadne speci kremy, zemozu jazvy len zhorsit, ze maximalne biolampu,a ano na rychlejsie a krajsie hojenie.. mna to nepali, kedze nechavam 4 minutky, teraz mozno budem nechavat 6,

lucia123,
tiez som chcela davat repik, ale nedavala som, a necitlive som to mala aj ja velmi dlho...

matik8

Luca123

No tak budem musiet tu alpu vyskusat snad to prezijem :) neviem ci e dore v repiku to macat predsa len ked sa nemozme osprsit a namacat jazvy este tak by som to asi neriskovala. Nech to nemas mokre preto som to aj menila tie gazy aby to nemokvalo v tom.

Luca123

Matik8

Vobec.nestipalo...ale kamoska ma ukecava na repik ale tak necem na to pchat nic radsej. V nemocnici mi povedali,ze alkohol na osviezenie.pod pazuchou mozem...

matik8

Luca123

A nestipalo to? Ja som sa bala na ne nieco striekat aby nestipali tak to len stymi utierkami. Pod pravou jazvou to mam este necitlive.

Question
A ta biolampa pomaha aj na tie jazvy aby cim skor sa zuzili? Viem ze to je dobre dokonca som ju pouzivala po slepaku a aj ked som bola laparoskopicky tak jazvy mam pekne. Len si pamatam ze ma to na zaciatku trosku palilo ked som svietila.

Luca123

Matik8

Uz nepovolim...je uplne slabo ale drzi a citim ho tak ho uz necham. Akurat som ptelepovala bo ma prist po tyzdni drahy,tak nech aspon trosku voniam:)
Su hrube aj moje sakra ale asi sa svrknu podla mna...dufam teda..
Utrela alpou stehy a okolie vlhkym obruskom s takym cistiacim sprejom z lekarne..

question

misaaa

ja pouzivam lampu 3x denne po 4 minutky, ale mozno zvysim na 6:)

matik 8,

aj ja mam hrubsie tie jazvy, neboj, hoja sa pomalicky..

lucia123,

ja som si tiez casom zvykla na ten pas, a ked ma tlacilo, posunula som ho vyssie ale ja som postupne aj davala tu vatu prec, lebo aj tak po kazdej noci mi viacej trcala a to co trcalo, som davala prec.. az na cca 10 den ked som prala podrpdu som si uz vatu nedavala...

matik8

luca 123

luci a ty si si uz prelepovala tie jazvy? nastastie dnes nam tu prsi a neni take teplo takze sa moc nepotim ale ked boli tie teploty tak som to prelepovala stale skoro...lebo to bolo hned mokre. no ale chcela som sa ta opytat ci uz si si videla jazvy? lebo mne sa zdaju nejake hrube ale to sa este asi zjemni nie?

matik8

luca123

no ved praveze my si to nemame davat dole ani nic podobne..ja som si to nehala tak, ani som to nepovolila uz som si zvykla po case a vravim ze dnes uz v pohode. mozno aj ty o par dni uz budes tak zvyknuta ze ta nebude tlacit...hlavne ma tlacil ked som si presilila ten pravy sval tak na nom som ho uplne citila...akoze trosku som si ho nadvihla tak to trosku povolilo a uz bolo lepsie...ale nebudem ho davat dole. ved uz o chvilu na stehy, a ty tiez :) to ti ubehne

misaaa

ale aj tak mam strach ze co sa deje, neznasam ked nieco nieje ako ma byt.... sa bojim komplikacii s tou jazvou, dufam ze nie klop klop, lebo potom sa to aj skaredo zahoji nie? ked su komplikacie....

nemala tu nejaka baba nieco take? ci su nejake skusenosti, mam to zacervenane okolo jazvy tak 1 cem dookola a samotna jazva je taka jemnulinko akoby od seba, ale minimalne, 0,5mm

(udrzujem paniku :D)

misaaa

Stella dakujem

volala som doktorovi aj mojej znamej doktorke tu v BA,

povedali vlastne to iste, ze mam davat Betadine roztok obklady + alkoholove obklady na presusenie, plus mam trochu vetrat prsia...

a svietit bioptronom aj castejsie ako raz denne, tak zacnem dva krat denne

Co sa nasvecujete bioptronom, na nete pisu 3 x denne po 10 minut.... to sa mi zda aj dost nie?
kolko si svietite?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk