Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

Matulka23

ahoj :) ja mám implantáty pod žľazou, som 3 týždne po a som spokojná, ešte sa musia prsia viac usadit...ale s výsledkom som spokojná a rekonvalescencia bola tiež fajn, prvý týžden bol ťazší, ale teraz som už absolútne fit :) deti ešte tiež nemám, niektoré baby vravia, že žlaza može po kojení ovisnut a s nou aj ten implantát...a že to nebude vyzerat dobre...pod svalom je to vraj zriedkave..neviem, mám vela kamaratiek a známych, čo si dali pod zlazu a potom kojili a prsia im ostali stále krásne, takže je to individuálne...každopádne sa porad s doktorom, on ti povie čo je pre tebe vhodné :) a aké velke by si asi chcela??

bianka77

usko1us

Ja by som bola najradšej keby si tiež nik nevšimne že som si dala robiť prsia. A na to že ked sa vyzlečiem tak tam budú!! -toto som okopirovala tvoju vetu...presne toto som mu povedala na konzultacii...a to doslova :)
pozerala som foto...podla na mas podobne prsia ako ja....lenze ja po dvoch detoch samozrejme viac vykojene.Dcerku som dojcila 16mes.a drobca teraz 13mes...takze dostali zabrat chudiatka moje :)))
No a tak mi teraz povedz...tebe 400ml a mne o 100menej.Ja mam 168cm/50kg,pod prsiami70cm.
Uz sa coraz viac zamotavam:(
Mam mat anatomicke,stredny profil a ty?

bianka77

ketrinka
Vobec ma nezneistujes,som vdacna za akykolvek nazor.
Asi tam zavolam,teda urcite,ved aj keby som platila to je fuk.Co je 20€ oproti celkovej cene za op. a mam potom doma revat ze malo...tak radsej 2konzultacie.Len aby sa nejako nenahneval :( Najskor som straasne, ze to necham na nom ateraz dalsia konzultacia :/...si pomysli, ze som nejaka koza.
Na konzultaciu som cakala 2mes.... operacia o pol roka.
A asi to uhram, ze v septembri-vlastne mesiac pred operaciou to bude cca 6mes.od kojenia...tak sa chcem uistit ci sa nic nezmenilo.
Maly bude mat v tom oktobri 20mes. na prvy tyzden pride sestra,druhy si zoberie manzel dovolenku. Presne toho dvihania som sa bala..takemu dietatu sa to este neda vysvetlit, ze nemoze ist na ruky...a pri istych cinnostiach sa tomu ani nevyhnes. Ale potesila si ma ze po 2tyzd.to uz ide....tak dufam, ze to zvladneme. :)
A to spanie na chrbte toho sa bojim najviac...napr. ze v spanku sa nevedomky otocim na bok..ci ako sa to da kontrolovat?

bianka77

matik8
no presne ja som mu toto stale omielala, ze nechcem velke...akurat ku mne.Tak sa asi priklonil....ja fakt neviem. Najhorsie, ze tie fotky skresluju...takisto kazda postava je ina. Ty mas ake miery? ja 168,50kg,70pod prsiami.
Pooperacnu podprsenku ti aku vypocital?Mne najskor 70D a potm ze radsej C nech to riadne tlaci....Aj podla toho mozno usudim ake budu :)

usko1us

Bianka77
ty píšeš a ja mám pocit, že to píšem ja :-) opku mám v septembri, červen mi navrhol 400 a ja sa bojím aby neboli zase bomby. čím viac čítam tým mi je horšie, presne ako napísala Ketrinka. Už som rozmýšlala že to celé odvolám. moja malá má 15 mesiacov a tiež si neviem predstaviť byť dlhšiu dobu KO. a nechcem po vytúžených prskách plakať, že sú veľké. (aj ked ty sa bojíš asi opaku)

Matulka23

ahojte babulky, máte tu niektorá implantáty pod žľazou a nemáte ešte deti? mám 23.5. termín obky v Interklinik a zvažujem túto možnosť nakoľko sa bojím pod sval je to už väčší zásah do tela....
ďakujem pekne za odpovede :)

romi

...to sa dava aby sa lepsie usadili? alebosa to dava iba pri vecich inplosoch?
dam dnes foto ak bude cas ,pozriete ,mne sa zda ,ze ich mam vysokoooo

Martina210

Romi

Ahoj, nemusíš sa báť, ja som mala tiež po prelepovani krv na jednej gaze.To môže byť zo zlupnutej chrasticky.Doki mi hovoril že to je v pohode, že sa to môže stáť pri manipulácii.

Ja som si ten pas pýtala domov pre istotu, lebo dosť dalako bývam od Nitry, aby bol keby niečo, hoci nemám opuch zvrchu, nosím ho.

romi

mam este jednu otazku ,mam na gaze cerstvu krv asi z rany co je z drenu .mam volat doktorovi ?vcera som si to prelepovala a dnes mam znova...