Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Matrina210
Ja mam 3tt a nieco...ja nic nemam.nic ma neatipe nepali netaha...akurat rano mam trochu take tlak ci jqk to nazvat a to je podla mna preto lebo spim uplne rovno no na vankusi mojom klasickom.
Ale vstanem normalne ako keby som nebola rezana.

milatka4

Olivka
aj v tričku vyzerajú 515 dobre a vôbec nie ako bomby. Na tebe už úplne prirodzene. Kamošky ma odhovárali, že som nenormálna keď chcem také "obrovské" implantáty. Aspoň som teraz kľudnejšia že budú podľa mojich predstáv.

Martina210

Luca123

Už som si na nich zvykla :-)
To som mala len prvotný šok.Ani nemusia meniť veľkosť :-)
Doki vravel že nie sú opuchnute, že ked sa usadia tak taký centimetrik po obvode pôjde dole, a opticky sa zvacia.
Dobre že som dala 450 -ky.Ked už musia sa trošičku zmenšiť nech je z čoho :-))))))

question

ketrinka,
tie prsia uz teraz oproti prvej fotke su uplne ine, este krajsie, a to si len 3tyzdne od opky, pocuj ja ti budem teda pekelne zavidiet, chudunka,krasna a este aj s velkymi kozami:):)

olivka
ty ich mas tiez velmi podobne krasne ich mas tak isto a uzasny vystrih

baby krasne budete:):)teda ste:):)

question

matik8

ja ked som sa pytala dokiho co na jazvy, ze urcite ziadne speci kremy, zemozu jazvy len zhorsit, ze maximalne biolampu,a ano na rychlejsie a krajsie hojenie.. mna to nepali, kedze nechavam 4 minutky, teraz mozno budem nechavat 6,

lucia123,
tiez som chcela davat repik, ale nedavala som, a necitlive som to mala aj ja velmi dlho...

matik8

Luca123

No tak budem musiet tu alpu vyskusat snad to prezijem :) neviem ci e dore v repiku to macat predsa len ked sa nemozme osprsit a namacat jazvy este tak by som to asi neriskovala. Nech to nemas mokre preto som to aj menila tie gazy aby to nemokvalo v tom.

Luca123

Matik8

Vobec.nestipalo...ale kamoska ma ukecava na repik ale tak necem na to pchat nic radsej. V nemocnici mi povedali,ze alkohol na osviezenie.pod pazuchou mozem...

matik8

Luca123

A nestipalo to? Ja som sa bala na ne nieco striekat aby nestipali tak to len stymi utierkami. Pod pravou jazvou to mam este necitlive.

Question
A ta biolampa pomaha aj na tie jazvy aby cim skor sa zuzili? Viem ze to je dobre dokonca som ju pouzivala po slepaku a aj ked som bola laparoskopicky tak jazvy mam pekne. Len si pamatam ze ma to na zaciatku trosku palilo ked som svietila.

Luca123

Matik8

Uz nepovolim...je uplne slabo ale drzi a citim ho tak ho uz necham. Akurat som ptelepovala bo ma prist po tyzdni drahy,tak nech aspon trosku voniam:)
Su hrube aj moje sakra ale asi sa svrknu podla mna...dufam teda..
Utrela alpou stehy a okolie vlhkym obruskom s takym cistiacim sprejom z lekarne..