Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Estella

Este mam asi sprostu otazku. Pred troma dnami som dostala alergicku reakciu (neviem na co) take cervene flaky na chrbte a bruchu. dostala som inekciu no zas mi to vyslo. Tak som zabehla ku koznej dala lieky. Som sa jej pytala ci to mozem na silikony? Nevedela povedat. Tak trochu panikarim ale prsia krasne v poriadku rany zahojene. Tak hadam po vyse mesiaci a vsetko v poriadku to nebude z krasavic.

Estella

Caute baby. Som uz v 7 tyzdni po opke. Normalne cvicim asi 2 tyzdne na ruky minimum ale bruchu davam zabrat. A vsetko v pohode az ked mam dni tak citim a vstavam ako keby som mala strasnu svalovicu. Bolia aj vas prsia ked mate svoje dni?

Martinaa1

anatomické Nagory 375 ml a vysoký profil ...
mám 172 cm a 59 kg.... pod prsiami 75 a cez prsia 85. Ved uvidím ake budu. Ale lekár povedal, že sa hodia k mojej výške, že menšie určite nie a že by nešiel ani do väčších. Tak mi iné nezostáva len mu dôverovať....

anna.m

a aky profil? ja budem mat 390-420 ze vyskusame. vysoky profil to je 5,1cm na vysku rozmyslam ci to nezmenim na stredny profil to by bolo 4,4 na vysku aby neboli moc velke. ty mas vacsi zaklad ako ja.

Martinaa1

bola som na konzultáciii u dvoch lekaroch jeden navrhol 375 ml a druhá 500 ml.... tak to už bol brutal, stačí mi že budú pekné a prirodzené a nie obrovské. Bola som ešte raz na konzultácii a zostala som pri 375 ml

anna.m

baby nemali ste problem po operacii s chrbatom,nebolel vas? je to predsa vaha,ked vam pribudne okolo 800g na hrudniku? nemyslim len tesne po operacii. bojim sa aj ze ma to bude obmedzovat v praci robim stale s rukami.

Martinaa1

anna.m
aj ja už mam termín na oktober.... a už sa nemôžem dočkať. Mna zase trapi, či nebudú malé.....
Ale táto diskusia je super, lebo som sa podozvedala nové veci, a utvrdila som sa v tom , že som dobre rozhodla....

anna.m

Takze zaloha na termin opky odovzdana. Uz mi zostava len odratavat dni. Tato diskusia mi moc pomohla, na konzultaciu som isla super pripravena. Len mam trosku obavy z velkosti implantatov aby neboli moc velke....

tina691976

aj mne doktor povedal že boxovanie nemám robyť ale športovať pomaly može každá podla toho ako telo dovolí nieje každá rovnaká ja som asi mla šťastie ja som po dvoch týždnoch umývla okná a silikon je stále tam kde aj má byť cvičím už uplne v pohode ak by som vydela zmeny určite to obmedzím aj infra sauna je vraj zakázaná že to prehrieva silikon zvnutra ostatné sauny su povolené

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk