Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

bobcatko173

áno odkedy mi povedal doktor že ju nemusím nosiť naozaj som ju ani raz nemala na sebe...ani len na chvíľku :D sa tešííím z toho že môžem spať nahá...a už postupne aj na bruchu, sem tam tlačí, tak mením polohy. už sú dosť makké, ale zdá sa mi že to pravé prsko je tvrdšie - možno pre to že bolo menšie predtým. Sem tam ma cez deň pichá raz v jednom raz v druhom, musím si inú podprdu kúpiť, lebo si myslím že mi už táto nesedí, klesli mi, vyzerajú lepšie...poslala som dalšie foto do galerky...ozaj, ty kedy pošleš??

bobcatko173

LiluM3

urcite bude vsetko ok a vsetko zvladnes.. prve dni su najhorsie, ale potom sa to da :) potom napis aj ako ste sa s Paliatkom dohodli na velkosti :)

bobcatko173

henulka33

aj spis uz hola bez vsetkeho? uz aj ja chcem zacat, len mam este taky prirodzeny respekt haha :) si ich strazim jak oko v hlave :) len mna este to lave pobolieva aj v podprsenke , neviem preco :(

henulka33

Nikola21

áno aj ja som ju nosila, nebola som tým nadšená, ale zvládla som to...ale odvtey dśom ju na sebe nemala...zbožnujem ten pocit že nemám nič na sebe - doma a na spanie tiež nie...vonku nosím klasickú podprdu :)

LiluM3

bobcatko173
No ja vôbec neviem ako znášam bolesť, mám pár tetovaní a piercingov, ale takéto podobné som nezažila nič zatial, tak som zvedavá. Priatel si vzal na ten prvý týždeň volno aby mi pomáhal, tak po tom týždni už snáď budem ako tak ok :)

bobcatko173

LiluM3

no ja som mala velke bolesti, ale tak u kazdej je to individualne :) bola som doma 2t, lebo dovtedy som nebola nicoho schopna...ale moja kolegyna bola fit uz na treti den,cize ozaj to zalezi od toho ako zvladas bolest... dnes je 9t a uz uplne super ,vytesujem sa.. a dokonca uz som aj rada, ze mam stredny profil lebo uuuplne dobre to vyzera v tielku :P strasne prirodzene to vyzera oproti VP :-) cize odporucam :) a uz aj pekne makknu :) mas sa naco tesit :)

LiluM3

bobcatko173
vďaka :) napíšem hned ako budem môcť. Dúfam že budem môcť aspoň písať na notebooku, nakoľko budem musieť robiť z domu nejaké práce. U Teba to ako prebiehalo?

bobcatko173

LiluM3

ahoj, ty uz nic neriesi len zaplat :)) nezalezi cena od velkosti...cena je ina pri guliach a anatomoch...takze FA neries a zaplat tak ako ti to poslal :) kedy mas termin?