Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Baby vas ten pas fakt netlacil a ani raz ste ho nepovolili? Ja uz dvakrat a mam ppcit ze aj z toho pasu sok seknuta a to svalstvo take stuhnute...

milatka4

Bianka77
nezúfaj, baby majú pravdu. Tiež som riešila dilemu či väčšie alebo menšie z alternatív čo mi doki navrhol. Nakoniec som šla na rekonzultáciu a zobrala väčšie. Mám 75 pod prsiami a 84 cez. Ale ja mám rozhodne vykojenejšie a menšie prsia ako ty. O tom nepochybuj že si si vybrala toho najlepšieho doktora :-).

Luca123

Bianka77

Ja si myslim,ze mas urcite vacsi zaklad. Mas sice odkojene prsia ale ak ti Dr. Cerven povedal 305, tak daj na jeho rady. Ja som dala na neho. Naps. si myslim,ze s matik8 mame skoro podobny zaklad a jej povedal max.410 a mne pri opke povedal,ze by sa voslo aj viac nez tych 450 co mi dal. A na konzultacku som sla,ze do 300. Takze urcite daj na jeho radu,vie co robi a je si isty. :)

matik8

bianka77

ahoj. ja si myslim ze angie77 ma urcite pravdu..ja som mala mensi zaklad ako ty, a mam 375ml, a teda ked ti dal tych 305 tak presne tych 70ml mozes mat v zaklade uz, ktorý som ja nemala :)
urcite sa neboj, tiez si myslim ze dr. cerven to ma v oko..popripade ak ti navrhol viac ze od tych 305 ale zmestilo by sa aj nieco viac, tak mozes si dat tych viac co ti povedal...ale ak ti povedal ze 305 a bodka tak mu ver vie co robí :) mne povedal tiez ze 375 a max 410 brala som tych 375, potom som aj uvazovala ze ked tak mu zavolam ze teda vacsie nech mi povie ci ta pooperacna podprda ostava, ale nakoniec osm nehala povodne. a teraz uz len cakam aky kosik budem kupovat, ale dufam ze to C-cko to bude urcite :)

angie77

bianka77

ahoj, ja si myslím že tej velkosti sa báť nemusíš, pán doktor červeň to má už v oku a ked ti navrhol 305ml tak mu ver...pozerala som tvoje fotky a máš krásny základ aj napriek tomu, že máš odkojené 2 detičky..takže preto ti stačí len 305ml, keby ti dal viac tak asi by si ich už mala moc velké..podla mna budeš mat plné C-čka ak nie Dčka..ja mám 370ml ale žiaden základ, a mám Dčkový košík, tých 70ml ty máš už vo svojom základe aj viac :)tak neboj :)

bianka77

Luca123
matik8...aj vas som nasla v galerke,ze ste boli u cervena.Mali ste prosim mensi zakla ako ja?Ja mam odkojene 2deti.Dik
Ja neviem ci to ist este konzultovat alebo uz nechat tak..som z toho nestastana,neviem...

olivka21

Milatka
idem sa pofotit aj v tricku a plavkach a hned poslem
predoperacne som si vybavovala dva tyzdne pred opkou

bianka77

ketrinka
aj ja idem k nemu..navrhol mi 305 anat.ES stredny profil...mozes prosim kuknut foto..bude to dost?
Bola si vo Zvolene spokojna?