Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matka872

Neboj,pochopila som:) tak to je super. Ja som dnes stvrty den a myslela som,ze uz to asi neni ok,taka bolest. Ale asi to bude zaseknute v lopatke alebo prechladnute alebo presilene...tuto bolest poznam ale uz neviem z coho je. Strasne to boli v jednom bode,tak dufam to rychlo prejde.
Joja to pod prsom ti zacinam zavidiet...pod tou pazuchou je to hnusne a neviem co bude do utorku,len ja som sa pod prsom bala tych jaziev.
kramy mam dostat v pondelok,tak pevne verim,ze.uz.s tou pravou rukou a lopatkou budem lepsie...

Matka872

Mladek má operoval.Rez mám pod prsom.
To je u kazdeho inak.Mňa to nijako neobmedzovalo v holení pazuchy.Mne prvé 2 dni nič nebolo.Bolesti som mala na 3, 4, 5 deň a potom to ustupovalo.Už pred opkou som sa zmierovala, že ked po opke dostanem kramy, (čo bolo o 2 týždne), že budem musieť z tamponov prejsť na vložky :-(
Ale nemám nijaký problém pri zavádzaní tamponu, používala som pri tom iba pravú ruku, ktoru mám aj teraz viac pohyblivú, a s kt. robím prakticky všetko, lebo je viac poddajna ako ľavá.Na tej lavej cítim aj viac to prsko, lebo mi aj stavec tlači, rozmasiruvavam ho.Každým dnom je to lepšie.
Dnes som ajpostel sama prezliekla, môj dráhy nechápal :-)))

Matka872

Andrea1996

Mám 450 ml VP okrúhle pod sval rez pod prsom.
Oni na mne spredu vyzerajú ok, len s profilu dosť veľké sú, ale to je tým že ja mám pas chudy, aj ako doki vravel že mám utlejsi hrudník.
Ja som chcela toľko koľko sa bude dať, aby som vyrovnala
Tie plnsie nohy so zadkom.

Luca123

Matka872

a kedy si sa citila defitivne aspon troska lepsie. Ja mam pocit,ze najlepsie mi bolo v nedelu den po opke. Teraz mam zas bolesti a nechapem ci so nachladla alebo sa presilila... Ked sa napravo otocim,zdvihnem nieco, hovorim nahlas moc,viac stojim taj ma tak pod pazuchou pycha az cez prso do chrbta...myslela som ze to preslo rano ale horsie nez vcera. Potim sa.. tak sa tesim o tyzden na sprchuu..
si rezana pod pazuchou? Aj si sa mohla Oholit? a ty si bola u dr. Cervena?

Luca123

Matka872

a kedy si sa citila defitivne aspon troska lepsie. Ja mam pocit,ze najlepsie mi bolo v nedelu den po opke. Teraz mam zas bolesti a nechapem ci so nachladla alebo sa presilila... Ked sa napravo otocim,zdvihnem nieco, hovorim nahlas moc,viac stojim taj ma tak pod pazuchou pycha az cez prso do chrbta...myslela som ze to preslo rano ale horsie nez vcera. Potim sa.. tak sa tesim o tyzden na sprchuu..
si rezana pod pazuchou? Aj si sa mohla Oholit? a ty si bola u dr. Cervena?

andrea1996

Matka 872

ty si mala aké implantáty, že sa ti zdajú veľké.Lebo ja má tiež obavu lebo si ich neviem predstaviť. Doktor vravel že sa mi obvod zväčší o 5cm.

Matka872

Luca123

Presne ako hovoríš.Ja napr.som to ani nevidela aká vzácnosť je ked som mohla spat na bruchu, boku.A teraz?
Už mi tiež lezie na nervy stale na tom chrbate ležať :-(((
Ja som spala iba v polosede.No posledne 4 dni má to pustilo trošku nižšie si ľahnúť, aspoň má už prdel tak neboli :-)))
Včera som bola stehy vybrať, všetko ok.Este musím nosiť ten skafander 2-3 týždne.
Včera som sa konečne sprchla celá.Chytil má taký šok.
Normálne som sa rozplakala že sa mi zdajú cici veľmi veľké :-(
Spredu super, ale z profilu pane bože, modlim sa aby aspoň centimetrik po obvode odpuchli.
Dám aj foto, ale asi z noveho niku, bo som zabudla všetko, heslo, mail, nič mi nejde.

andrea1996

Baby poraďte mi som objednaná na operáciu mam 160cm a 45kg, navrhnuté implantáty ES81 325ml, nebude to veľa?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk