Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ketrinka

didi10

ahoj, no ja by som ti odporucila tie vacsie, aby si nelutovala, lebo kazdej sa po case zdaju byt male, hlavne ked sa usadia, zmaknu,odpuchnu.

Ja meriam 173cm, vaha 60kg/uz aj s novymi prsiami :-) a tie mam 545ml, no ja som mala kozu, ktoru bolo treba vyplnit, aby bol efekt vysponovanych pevnych prs.

Popozeraj v galerii fotky dievcat, ktore maju podobny zaklad ako ty. No vacsie su lepsie, ked uz mas podstupit taku operaciu, nech to je vidiet. :-)

Nena1

Rozhodla som sa prispiet do tejto diskusie, nakolko ju uz dlhsie citam a zbieram Vase skusenosti. V pondelok uz idem pod noz. mMam 170 cm, 55 kg, pod hrudnikom 73 cm. Navrhnuty Polytech vysoky profil. Na sale budu pripravene 3 velkosti 325-365-410. Chcela by som Vas nazor. Priklanam sa k 365. Bude to C?
Som plocha ako letisko :-)

menndy

Luca123
veru caka ma to.:) idem az zaciatokom juna.. no vtedy ty uz budes behat po svete s novymi cecuskami..:) vsak su take specialne nahrevne vrecuska.. alebo do umelej flase si daj, alebo pouzi hrejive maste.. ale isto je dolezite aby si bola kustik v pohybe aby ti to svalstvo nestvrdlo...

inac holky dnes som volala na kliniku a sestricky mi povedala ze v poho sa mozeme slnit.. ze vela dievcat tam pride doslova specenych..:D

question

smejo

dakujem tak budem lampovat aj prsia:)
ja som sikonecne odlepila spodnu pasku spod prska a cez vikend pojdem kupit podpru nejaku..

misaaa..
mne doki povedal ze v klude aj kosticovu, ale potom musis tu kosticu roztiahnut tak aby ti netlacila na silikon.. cize musi byt taka sirsia a pod prsom..
ja sa taaak tesim, ked si budem podpiry skusat:):)

smejo251

Question
Mne lekarka kazala svietit tou lampou na prsnik hore ako som mala tu zrazeninku ci opuch ci co to bolo a musim povedat ze to asi po 3 svieteni povolilo.takze urcite lampuj.

Luca123

Menndy

tak teba to estelen caka a ja ta strasim:) neboj da sa to len zalezi od organizmu...prve dni zle z narkozy a teraz to svalstvo...viac boli vsetkp okolo len prsa nie az tak:) skusili ma nejak popod podprdu natret aj ibalgin mastou,plus tie tablety...trochu pomohlo...bola som sa rano aj prejst a tak,tak ovela lepsie. Musim nejak vymysliet tir obklady ako...
a kedy ides ty?

misaaa

Baby, prosim ake podprdy su vhodne po zhodeni skafandra?
mozu byt aj kosticove? ci radsej bez kostice? viem ze pushupku nie, ale ake teda???

po 4 tyzdnoch mozem vraj na par hodin denne uz nosit normalnu podprdu, ale nemam, musim kupit :)

Matka872

Galéria

Celé je to čudné.Inak nie som ten tip človeka ktorý si vymýšľa.Take ste mi mohli napísať do mailu, je to dosť osobne, a nie robiť zo mňa tu na fóre trubu.Keby som nemala páru ako si tie fotky poslať, tak nemám v galérii ani tu jednu.

1cokoladka1

Ahojte kočky, som týždeň po opke a cecule mám neskutočne napuchnuté :( končia skoro pri kľučnej kosti a ani sťahovací pás ich nechce stlačiť dole. Kedy sa vám začali zmenšovať?
A ešte jedna otázka. Kedy ste boli schopné vykonávať športy? Lebo ja som tanečníčka a chcem sa čím skor vrátiť :( Nechcem však riskovať poškodenie.

ĎAKUJEM

menndy

Luca 123
Ahojky mna to len caka takze ti v tomto neviem poradit :( chcem povedat ze myslim na teba a prajem vam aby ste to mali bez komplikacii :( skus hlavne tu cast kde ta to boli mat v teple... Teple obklady skusaj mohlo by to uvolnit ked este das do toho tabletky