Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

smejo251
...mne chcel dat 390 a nechcela som a pridem domov a mama ,ze nemas ich take velke, to iste kamoska a muz povedal ,ze dobre su ,asi sa boji povedat ,ze male aby som nevymyslala :)),ale tiez si hovorim ,ze budu "pripodzene" :))

Matka872

baby,
som 2 tyzdne po opke,a ma prsia zacali trochu pobolievat,tlak citim,citlive cele su.Na lavom zboku kde sa konci prsko a rebro zacina ma akoby s nozom pichali.Uz som myslela ked bolo dobre ze sa bolest nevrati,no pripisujem to menstruacii,vcera som dostala.Tak dufam ze to z nej.

romi

lluciaa1211
ahoj no ja som uz doma ,uz teraz celkom v pohode ...len stresujem co si obliect na tu hroznu podprdu.kupila som si hned v HMku taku kosielku s kratkym rukavom...asi si budem musiet kupit este jednu taku co ma ramievka jemnejsie tato je sice na nosenie v pohode ,ale pod oblecenie hroza...

...nemusis si zobrat nic,len papuce a zupan .ja som mala len taky kratky .uteraky ,sampon,sprchac vsetko dostanes, este aj mineralku dostanes...
fakt len osobne veci.
sestricky super anesteziolog ,srandista zlaty a mladek sak vies pohodak... :)prvy den si asi kazda musi pretrpiet ,ale den za dnom lepsie...dnes som bola sama doma aj s detmi mam 7 a 3 rocne...vecer trochu stres ,manzel v praci ,ale zvladli sme...

prsia ma hned po prebrati vobec nezaujimali :)).az neskor som sa zhrozila z tych spicatych kopcov daleko od seba :).ale dnes sa mi zsa ,ze sa trochu zagulateli ,mozno je to len opuch :(.no dufam ,ze trochu zidu dole a mozem povedat ,ze teraz ako si ich chytam sa mi zdaju maksie...

Titten

Galeria zajo,

Dik za info, nevedela som.
Ja som ti do mailu nick poslala, zatial teda cece nemam urobene, tak len pred foto.

galeria

Tittien
od kedy funguje galéria,tak sa nikdy nedávalo na známosť dievčatám,že máme novú holku pred opkou,ale oznamuje sa vždy nové nahodené fotky dievčat po opke. A zásadne nenahadzujem fotky,ktoré len tak prídu,bez nicku,info o fotkách (teda aspoň tie základné) ako,kto operoval,značku,tvar,profil....
Neviem,ako by ste to dievčatá robili vy,keby vám do mailu prišli len fotky a ani búú,ani mééé. Ja nie som veštica a neviem,komu mám pridať fotky v galérií.Tak aj do budúcna,vás chcem poprosiť,aby ste vždy novým dievčatám poradili ohľadom galérie základné informácie a hlavne nezabúdať na NICK. Vďaka,váš zajacik.

menndy

BritneyB

Dakujem za reakciu ;) tak teda asi si s tym nebudem lamat hlavi vsak opku mam za 5 tyzdnov :) joj verim ze sa uz tesis ja sa uz teraz neviem dockat.. Inac tie implose sa kedy a ako objednavaju ? Lebo mne to sestricka nestihla vysvetlit :(

Titten

Matka872 mozno mas, len nebolo echo o tom.
Ja som pridala predvcerom aj sa objavili v galerke ale nepisalo sa tu z galerie, iba o jednej kocke. Pozri ci su uz v galerii tvoje nahodene.

Inak kocky krasne cece mate porobene. Aj ja uz chcem