Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

usko1us

ja mam 168cm a pred opkou cca 50kg, pod prsiami cca 69-70 , najprv som mala mat 450VP, ale nakoniec mam 360ml stredny extra vysoky profil a pod trickom nie je vidno ze mam nejake vacsie prsia, zmenu si nikto nevsimol, ale ked sa vyzleciem tak su tam:)ale ziadne bomby, take prirodzene, pekne gulate..
ak sa dostanes do galerky, budes si moct co to pozriet, aj ked uz teraz viem, ze na kazdej babe ukaze ten isty implos uplne inak..

katarina 333.

fiha to sa ti fakt zdaju take velke?? prsia mas asi este dost opuchnute, zmensia sa a usadia,, bude lepsie...

question

lucia123
je mi luto, ze to tak zle prezivas.. ja mam flector doma, ak chces poslem ti, zajtra by si ho mala doma, chces? ja som uzila len jeden a to na tretiu noc, uz som nemala tabletku na spanie:)
ale to vydrzis tych par dni, potom budes velka prsatica:):)
co sa tyka toho horneho pasu, ja som si ho 8 dni vobec nepovolovala, len postupnepo kazdej noci sa mi ta vata posuvala a tak mi z nej ubudalo..
ak si si uvolnila velmi ten pas, stiahni ho spat..

Luca123

Matik8

moja presne tak,povolila som to na minutku kvoli tej ruky, ci to prejde a hend som citila, ze to opucha cel taks som to zatiahla...uz viem preco nesmieme tu podprdu odbalovat, neviem si predstavit, ze by mi to tak spuchlo ze by som to nezavrela...beriem paralen ultra rapid. ale asi aj z toho mi je spatne...dnes osm si nic nedala aj kvoli zaludku. Boli to ale skusim byt bez liekov apson pol dna. DUfam prejde. Ja len dufam, ze to odpuchne alebo ze som si tym, ze som to uvolnila nejak neposunula...ale to bola fakt minutka a pak som to stiahla.Doky mi volal rano hned ze co ako, ze je to trpnutie normalne a najma ked citim ze to puchne. Vraj to individualne a ze vobec nevadi, ze bolo vcera cez den lepsie, lebo ze niekomu su prve dni ok a potom to zacne a niekto ma hned po opke nejake dni bolesti a pak je dobre. Tak sa len modlim, ze to dufam prejde. Snazim sa chodit ale nevladzem tak ako vcera...asi to robi aj ten slaby spanok....a ty uz si ok moja?

usko1us

Katarina
tak to si ma teda moc nepotešila, teda neukludnila, ale myslím si, že si na ne zvykneš a ked budú ako tvoje budeš spokojná, ešte som nepočula, že by sa niekomu príliš príliš veľké. Ved snád tí lekári vedia čo robia. a kde ti to robili..

usko1us

Matik 8,
tak to som zvedavá čo povieš ked ich uvidíš. Ja už jedno dieťa mám a po pôrode mi zostali menšie ako som mala predtým. ale skúšala som takú podprsenku z tehotenstva a s tou ryžou a vyzerá to že by to chcelo byť ono. základ mám asi podobný ako si ty mala akurát že tie moje už boli natiahnuté cez to tehotenstvo, vyťahané nie sú skoro som nekojila. Tak sa teším už na teba, čo povieš. Lebo zase všetci tu vravia, že lepšie je dať aké najviac odporučí a mne červen povedal 400 tak snád by mi nedal také čo sa mi nebudú hodiť.

Katarina333

ahojte, som tu nova, ale som 5 dni po augmentacii, mam sice len 255ml, ale mam pocit, ze su to obrovske balony , su velmi neprirodzene k mojej postave : 166/47kg, svoje som mala mensie dvojky ;) modlim sa, ze sa pekne usadia a budu prirodzenejsie, pretoze to bola jedina moja poziadavka na plastickeho chirurga!
tiez Vam bolo do placu prvy tyzden, ked ste ich videli a neboli alebo boli uz take ako ste chceli ? ja viem, musim cakat aspon 2-3mesiace, kym sa usadia, ale pride mi to nemozne , ze z balonov vznikne nieco prirodzene .. foto dam za chvilku

matik8

Usko

Ahoj. Ja mam 173cm a 52kg pod prsiami si nepamatam kolko som mala..dala som si 375ml VP a doki vravel ze sa zmesti max 410..zatial som len 5 den po opke ale ke ich niekomu ukazem v stiahnutej podprde tak vravia ze staci uplne lebo ja mam utly chrbat. Uidim ked ich rozbalim. Ale tak ja som este ani nekojila ani nic takze stacia mi 375ml a uvidim potom co pokojeni ked tak dam vacsie az potom. Na to ze som mala take Acko a pushup B tak buděm urco teraz spokojna.

matik8

Luca123

Joj moja tak to ma mrzi ze ti neni dobre a ze ti je este tak zle. Co beries od bolesti? Skoda ze sa ti nepodarilo ten flektor zohnat lebo to je vazne super aj novalgin co som aspon pocula..ak by ti to moc puchlo tak napis doktorkovi, aa odpisal ti ohladom toho trpnutia ruk ? Prajem rychle zotavenie a vydrz , mysli na to ze budes kocica a o chvilu bude len a len lepsie. A nepovolila si si moc ten pas? Ze tito puchne? Ma napadlo. Lebo vcera si spominala ze si ho uvolnila...mne ho povolil doki na druhy den a odvtedy som snim nic nerobila radsej aj ked mi zavazia a tlaci ma.

usko1us

ahojte baby, tak aj ja si dovolím k vám pripojiť. opku mám síce až v septembri, ale už teraz som nervózna. doktor mi navrhol ES400 okrúhle mám 170cm a 54 kíl pod prsiami mám 71cm. Skúšala som to z "ryžou" :-) a zdajú sa nám s priateľom obrovské. nemala ste niektorá podobné parametre ako ja . Dakujem.

Luca123

Romi

drzkaj sa...

all
tak holky dakujem za pochvalu...prezila som prvu noc doma a musim povedat,ze bolq horsia nez po opke v nemocnici..hrozne mi vsetko napuchlo a tlaci,normalne citim ako sa to dviha a puchne,trpnu ruciny a stale mi je na vracanie. Spala som asi tri hod dokopy,celu noc som sa prechadzala a pila sodu bokarbonu.
neviem ci som taka citlivka alebo co,ked vy ste take bolesti nespominali ale je mi hrozne. Uz nech to prejde,lebo si bucham hlavu alo som si verila,ze to bez problemov zvladnem...
ostatne co sa trapite drzim palceky nech nam to rychlo prejde:(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk