Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

babule k tým tabletkám na spanie..ja som trpela velkou nespavostou po opke, nie kôli bolesti to sa dalo, ale mala som taký extrémny nepokoj v tele, myslela som že nohy si vyložím na plafon takú nervozitu som v nich mala :) najprv skúste medovku lekársku pred spaním(čajík) a v lekárni si kúpte magnezium šumivé tabletky , to upokujuje, kludne aj viac krát dennne, väčšie dávky si môžete dat až kým to neprejde...tabletky ako poslednú možnost volte :)

Luca123

question

skusime sa spytat v lekarni,sak hadam poradia nieco na spanie. Ale dakujem zatial...tak som zvedava aj ja na foto :)

question

iveta84

uz teda konecne stahujem foto z mobilu a za chvilu poslem zajacikovi:):)

lucia123

ja som si vypytala tabletku ale netusim ako sa volala ta na noc..mozno ine baby by poradili nazov...

a oki ako chces, ked zmenis nazor, napis, poslem:)

Luca123

question

neviem....zatial som bez tabletky a celkom zvladam, neviem sice co bdue vecer...a vies, zakial sem dojde posta, to bdue zajtra a to uz do seba hodim ibac a hadma bude lepsie...necem ta s tym otravovat. Ked som uz prezila taku noc:)
Na spanie nemam nic, co si si kupila ty?

question

luca123

ak chces tie tabletky, daj mi mail.. a poslem ti par ..
ja som z TO:)

inak baby ak niektora budete mat problem ich zohnat , napiste nmi, mam kamosku co ma lekaren a tak s nimi nemam problem, ja som za flector za 20 sackov dala 5e..

a vypytala si si tabletku na spanie?? moznoby nebolo odveci si nejaku zohnat na noc, ja som ju tiez uzivala prevetivne aby som sa vyspala, aj ked som nemala bolesti..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk