Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Dakujem baby, o chvilu to mate za sebou ak vy..aj ja som takto zaavidela v dobrom :)

Milatka4 nebyt teba tak este musim mesiac cakat :)

Romii drzim palce dnes!

Stela77

Ilucia1211
Snad Ti to prejde, lebo odklad nie je nic moc, ked sa uz na to takto pripravujeme.
No budem to mat vesele a hlavne dufam, ze do tyzdna to koleno ako tak ohnem...lebo neviem ako budem stavat z postele, ked holky tu pisu, ze to je to najhorsie, ale tiez to nechcem presuvat na iny termin, snad to zvladnem.
Takze takto o tyzden nebudeme moct zaspat ani my, tak ako Romi teraz...

Romi
Drz sa a hlavne nech Ti vsetko dobre dopadne a co najmenej bolesti!

lluciaa1211

Romi
Drž sa!!! Budem na teba myslieť. A keď budeš môcť píš ako bolo! Pozdrav ich tam, že prídem o týždeň :)))

lluciaa1211

Kvet11
Meriam 170 a podprsenku mam 80ku obvod. Taká bežná žena :)
Mladek mi navrhol okruhle aj veľkosť. Ja sa fakt do toho nevyznám, aj keď pozerám na nete nejaké pred a po, ani na jednom obrázku som nenašla take ako ja mám.
A nikde tam nie je napísané aký veľký implantat bol použitý. Takze netuším ako budú vyzerať moje...
Veľmi som sa potešila keď povedal že vyrovná ten velkostny rozdiel. Až teraz keď som si fotila prsia do galérie som videla aký veľký rozdiel to je, v zrkadle sa mi to nezdalo až také :)))
Dúfam že budem spokojnaaaa!!!

Stela77
Do Nitry idem.
Tak si dobre pošitá. Teraz koleno a potom cici... Ešte že ten flector vymysleli :)
Ja momentálne sŕkam theraflu, lezie na mna niečo. Tak sa snáď vyliečim do týždňa. Nerada by som to odkladala...

milatka4

Luca 123, Matik8,
ako by som sa pozerala na fotky od 1 baby :-)))).
Super, už to máte za sebou, želám skoré a čo najbezbolestnejšie "uzdravenie". Mali ste už pekný základ, tak výsledok bude určite stáť za to, vydržte :)

romi

...no babenky tak zajtra o 7.00 nastupujem do avelane...uz prezivam horory :))asi ani spat nepojdem.

niektore ste tu pisali ,ze beriete homeopatika , mozete mi prosim napisat ake...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk