Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

ahojte som tu nova....tiez ma caka operacia 19,10.A tolko citam ze uz pochybujem ci som nemala absolvovat este aspon jednu konzultaciu.Mam 168cm,50kg,dve odkojene deti a navrhnute implantaty ES matrix 305,stredny profil,pod sval. A obavam sa vysledku...viete mi prosim povedat kde mozem vidiet nejake foto? Bola som v BB. Dakujem peken.galeriu neviem najst

queen

Misaaa
Ja som 6t po a uz sú trosku mäkšie, ale ešte to neni ono, sú take nepoddajne, napríklad k sebe ich nedam, riadne ich primontoval, ani sa nehnu. :-)

queen

llucia1211
Ja som dost dlho spala podlozena, teraz necelý týždeň spim normálne na 1 poduske. Ale ja som dobre spala, lebo niektoré píšu že nemôžu spat...
Bola som na reopke, lebo prve som mala pod zlazou a po 2 tehotenstvach, 2 rokoch kojenia zostali hrozne . Vôbec to pre mna nebola neznesitelna bolest, napríklad cisarsky bol oveľa horší :-) s tým by ale mala počítať každá že ked si ich raz dá, nebude to navždy ;-)

lluciaa1211

Queen
Ja budem mať v zálohe svokru, tak ak sa nebude dať inak, poprosim ešte týždeň ju aby mi pomohla.
Ako sa spí po opke? Musela si v sede spať?
Ty si bola teraz na reopku? Tak to potom nieje taká neznesitelna bolesť keď si sa dala na to ešte raz, či? :)

queen

lluciaa1211
keby som bola uplne že donutená, tak zvladnem aj po 2 týždnoch, vtedy som začala šoferovat, ale kedže bola možnosť, využila som pomoc ;-))

lluciaa1211

Queen
To je super!
No ja mám maminu dohodnutú na 2tyzdne a potom s malou budem sama. Syn už chodí do škôlky takze on keď príde domov tak už aj s ocinkom. No cez deň budeme musieť vydržať...