Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

Kvet11
Meriam 170 a podprsenku mam 80ku obvod. Taká bežná žena :)
Mladek mi navrhol okruhle aj veľkosť. Ja sa fakt do toho nevyznám, aj keď pozerám na nete nejaké pred a po, ani na jednom obrázku som nenašla take ako ja mám.
A nikde tam nie je napísané aký veľký implantat bol použitý. Takze netuším ako budú vyzerať moje...
Veľmi som sa potešila keď povedal že vyrovná ten velkostny rozdiel. Až teraz keď som si fotila prsia do galérie som videla aký veľký rozdiel to je, v zrkadle sa mi to nezdalo až také :)))
Dúfam že budem spokojnaaaa!!!

Stela77
Do Nitry idem.
Tak si dobre pošitá. Teraz koleno a potom cici... Ešte že ten flector vymysleli :)
Ja momentálne sŕkam theraflu, lezie na mna niečo. Tak sa snáď vyliečim do týždňa. Nerada by som to odkladala...

milatka4

Luca 123, Matik8,
ako by som sa pozerala na fotky od 1 baby :-)))).
Super, už to máte za sebou, želám skoré a čo najbezbolestnejšie "uzdravenie". Mali ste už pekný základ, tak výsledok bude určite stáť za to, vydržte :)

romi

...no babenky tak zajtra o 7.00 nastupujem do avelane...uz prezivam horory :))asi ani spat nepojdem.

niektore ste tu pisali ,ze beriete homeopatika , mozete mi prosim napisat ake...

kvet11

lluciaa1211

Dobre si sa rozhodla dr. Mládek je super a aj na klinike sa budeš cítiť ako keby v nejakom hoteli alebo doma, mne to tam pripadalo ako keby som doma veľmi dobre som sa tam cítila :))

ja detičky ešte nemám, prsia som mala malé košík tak A ked bol menší strih B tak aj taka mi sadla ale to len zriedkavo :)))

Mne dal 400ml guľaté VP mentor nosím teraz podprdu 75D a niekedy by som kľudne zniesla aj E lebo mi vychádzaju von prsia....

nemusíš sa báť toho že by pôsobili ako dve gule Mládek robí guľaté prsia prirodzené a to sa mi na tom páči že mám objem aj v hornej časti a žiadne dve guľe na hrudi... aj ked na foto vyzerajú tak viac gulato ako v skutočnosti :)) veľa ľudí mi povie čo vedia že mám robené prsia že ich mám veľmi prirodzené....

teba to už čaká čoskoro tušim že a akú máš výšku, váhu a miery pod prsiami? ti si chcela sama gulate či doki ti navrhol?

Stela77

Ilucia1211
Fuu, ja tiez presne ten isty termin, ja idem do medicentra Zvolen. Ty ides k dr. Mladekovi, ak som dobre citala, kde on operuje??? a mam ten isty problem ako Ty, len ja mam lavy vacsi, ci respektivne viac vycicany :)A inak flector v prasku je naozaj super...momentalne mam zosite koleno a uplne do 5 minut zabral, ziadna bolest...

lluciaa1211

Bibi13
Tak to dúfam že mi predpíšu nejakú pecku, nemám v pláne trpieť :))) Jedna kamoška mi hovorila, že mala v zálohe tramal či tramadol ale že ani nebolo treba že si vystačila s niečím slabším. Možno to až tak nebolí :P Utešujem sa, lebo mám srdce v krku keď na to len pomyslím :)

Stela77
Aj ja mám od zajtra týždeň. Kam ideš?

bibi13

Ilucia1211

No ja praveze neviem ci mi lekar nieco predpise.. a baby tu pisali, ze ten flektor je naj.. a u nas v lekarni predaju hocico bez predpisu..;))) tak mozno aj toto by mi predali..

Stela77

Pekny vecer, babenky...V prvom rade sa chcem podakovat zakladatelom tejto stranky,vdaka aj pre admina a ludi co sa tu o to staraju,hlavne Vam zeny, ktore tu davate svoje rady, pocity,pomahate si navzajom... ani si neviete predstavit ako mi toto forum pomohlo a stale pomaha,za posledne tyzdne som tu precitala stovky stran a nedalo mi vyslovit Vam velke DAKUJEM, ste uzasne!!! Mna operacia caka o tyzden, bojim...bojim

lluciaa1211

Bibi13
flector je na predpis.
Prečo sa to pýtaš? Ja myslím, že nám predpišu po opke dake analgetika. Tieto volnopredajne nestačia. Ale ak si chčeš niečo kúpiť navyše, tak vraj Nurofen granulat alebo sumivy panadol ultra

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk