Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Susy 1982,

odfotim sa, ked ulozim deti.
Ja meriam 168cm a mam 51kg. Hrudnik mam 68cm, ale zato pas 72 a boky 88.
Myslim, ze do obvodu 90cm v prsiach teda proporcne mozme ist.
Nie som ani uplne male pivo. Ale teda to Bcko mozno by som docielila, keby som aj opat HAK nasadila.
To sa rezat kvoli tomu nedam

question

Titten

Nechapem ako ti mohol navrhnut teda tak malo ked mas vela koze... to je fakt divne..
Mozno okruhle by sa ti dat vacsie nedali ale ked mas kozu tak anatomy vacsie by mali ist urcite. Ja som mala pocas kojenia 75d...nic mi nezostalo sice ale by sa do mna zmestilo aj 450okruhle keby som chcela..

Lucia 123 ved uvidis aka budes ty otlacena:-):-):-)

Inak viete co ma najviac potesilo ze zopar triciek co mi uz nejaku tu sezonu trcia v skrini a nikdy som ich nemala lebo maju holy chrbat si uz mozem obliect:-):-)

Susy1982

Titen
je to trocha zvlastne ale ked vravis ze mas dost vykojene a mala si kedysi D kosiky a teraz to chce vyplnit iba max.do 300ml.,osobne mi to nejako nesedi vasinou davaju babam co mali prsia viac vykokjene vecsie implose,ale fakt zalezi od tvojich rozmerov a samozejme este viac od lekara.... Skus dat foto do nasej galerky...

Titten

queen,

ano. Ze max 300-315, ze prosto Bcka, max B+
Ja som ale pocas kojenia mala plne Dcka, niektore podprdy DD, tak si vies predstavit, co mi ostalo koze.
Nemusim ani neziadam ist na DD, ale tie plne Ccka som chcela.
Zhodnotil, ze som prilis utla a ze mam chlapcensku postavu, ziaden zadok a tak, ze by sa mi viac nehodilo. A potom aj vravel a narazal na vek, ze keby som bola 90tka rocnik, ze by aj vacsie mohli byt, ale ze kedze mam 30 a dve deti odkojene, ze uz nemam taku elasticku kozu, ci co...tak ale zas nevyplnil by mi ju s tym malym implosom
No, keby dal Ccko, nemusim si ten zadok tak strazit, poviem narovinu. Ja priberam najviac do brucha, ked tak, tak to strasne smiesne vyzera ten nijaky hrudnik, male boky a po najedeni africke brucho dietata....
Nemala som ani moznost si nejake implose vyskusat, co teda som od konzultacie cakala, ze mi to odskusat daju. SKlamana som bola strasne.
Najblizsie mam konzultaciu v utorok o tyzden u Marsala, tak som zvedava ako to tam bude prebiehat.
Inak neviem, vobec potom neviem, kam ist.....

Katarina333

queen
mam ich pod zlazou koli prirodzenejsiemu vzhladu a koli tomu, ze som ju mala dostatocnu na pokrytie silikonu, a samozrejme to boli menej.. aspon tak mi to vysvetlil doktor, kazdpodne som chcela 275-295 a to uz vravel, ze by to muselo pod sval .. zatial ten prirodzeny vzhlad nemam, ale co som videla foto pod zlazou co operoval on, tak to vyzeralo krasne, tak snad sa dockam ;)

Titten

Baby mam na vas recnicku otazku. Keby ste sli zo 70A velkosti. Vykojene cece. Dali by ste sa rezat pre Bcko kosik?
Lebo mne sa to zda zbytocne. Tak si kladiem otazku, ci som divna. Ja nepotrebujem obrie cece, ale zas toto fakt nema vyznam.
Tolko moj vysledok konzultacie v ULK. Sklamana som teda riadne, takze uvidim, co prinesie konzultacka u Marsala.

Ivet84 som pisala, kks rozdychavam doteraz.