Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

question

skusime sa spytat v lekarni,sak hadam poradia nieco na spanie. Ale dakujem zatial...tak som zvedava aj ja na foto :)

question

iveta84

uz teda konecne stahujem foto z mobilu a za chvilu poslem zajacikovi:):)

lucia123

ja som si vypytala tabletku ale netusim ako sa volala ta na noc..mozno ine baby by poradili nazov...

a oki ako chces, ked zmenis nazor, napis, poslem:)

Luca123

question

neviem....zatial som bez tabletky a celkom zvladam, neviem sice co bdue vecer...a vies, zakial sem dojde posta, to bdue zajtra a to uz do seba hodim ibac a hadma bude lepsie...necem ta s tym otravovat. Ked som uz prezila taku noc:)
Na spanie nemam nic, co si si kupila ty?

question

luca123

ak chces tie tabletky, daj mi mail.. a poslem ti par ..
ja som z TO:)

inak baby ak niektora budete mat problem ich zohnat , napiste nmi, mam kamosku co ma lekaren a tak s nimi nemam problem, ja som za flector za 20 sackov dala 5e..

a vypytala si si tabletku na spanie?? moznoby nebolo odveci si nejaku zohnat na noc, ja som ju tiez uzivala prevetivne aby som sa vyspala, aj ked som nemala bolesti..

Luca123

question

dakujem moc:) mamina sa ho snazila zohnat ale vsade jej povedali, ze bohuzial len na predpis. Nie som v BA, som u maminy v BN tak sa snazime to nejak spolu zvladat. Hadam bude uz noc lepsia. Vecer som nasadila ibalgin, lebo ten uzivam aj pri kramoch a sestricka povedala, nech si dam, co mi vzdy pomoze aj ked je to ,,bordel". Dnes zatial nic ine nemam ale beriem jedine ten ascorutin. Vraj je to dobre dobrat take vitaminy.

Pas som zapla naspat a trosku asi aj viac. I ekd mama vravi, ze sa jej zda ze je volny ale ja ho citim v podpazusi a aj ked sa nadychnem tak citim, ze je. Myslim, ze total zatiahnut by asi nebolo zas najlepsie....
Tesim sa na ne ale ked uz ubudnu bolesti.....stale si hovorim, ze musim byt silna a snazim sa hybat :)
Dakujem, ze vas tu mam a radite mi, vcera ste ma tiez dost upokojili :)