Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Luca123, Matik8

Vyzerajuu zatial super..;))) tiiisko zavidim.. a samo len v dobrom..

Allice

Ja meriam 176, vahu 58 a pod prsiami tusim 78.. nie som si ista.. budem mat 360 s upravou anatomicke. Ale ja som mu hned povedala, ze nechcem velke prsia.. a on, ze 360 nebudu velke, ze som kus baby, ze sa to stratil.. tsss, ako to len myslel..;)))) dufam, ze len v dobrom..;)

lluciaa1211

BritneyBitch
Idem 6.5 k Mládekovi. My sme tie implantaty nechali ešte otvorené, ale predbežne 390pravy a 440lavy - ľavý mi deti asi viac vycicali :))) vraj si ma posadí po založení tej 390 a do druhého mi dá dáky dofukovací vankúšik (tak som to pochopila) a porovná či to vyrovná rozdiel tou 440.
Myslím že hovoril okruhle vysoký profil.
Ale som z toho blbá, nikdy predtým som sa o toto nezaujimala a nemám predstavu čo urobia tieto veľkosti s mojimi prsiami.
Ja sa tiež dosť bojím aby neboli veľmi veľké. Len jednej babe som videla prsia naživo a ona má 350 a úplne stačia.
No, záleží od typu postavy. Ja mám vraj hrudník aj výšku, že to znesiem (dr povedal)

Allice

BritneyBitch

Mne sa páčia okrúhle a hlavne pevné. Moje sú veľmi vykojené, takže som veľmi zvedavá ako mi budu vyzerať po zákroku. V utorok idem na premeranie a upresnenie implatátov k p. dr. Slobodníkovi do BB.

BritneyBitch

Allice

Ja mam pod prsiami tiez 74cm. 170cm a 48kil. Ty si vysoka, urcite 450ml nebude vela, navyse ked Ti to navrhol sam...
Chcela si okruhle alebo anatomicke? A pacia sa ti skor take vacsie prsicka?
Ku komu ides na operaciu?

Luca123

Matka872

Moc dakujem...lebp uz som reva samozrejme to hrozne boli a bojim sa...mam pocit,ze som cela napuchla ale tak vraj na treti den ma nastat najvacsi opuch..mozno.je to aj preto...idem oddychovat. Dakujem :)

Matka872

Luca123

ahoj,nemusis sa bat,ja som mala to iste tyzden od opky to trvalo,potom sa to samo stratilo.Teraz som 13 den po.

Allice

BritneyBitch

Ja som už po jednom porode, meriam 177 cm a vážim 63 kg. dr. mi dal možnosť bud menšie, ale s korekciou alebo vacsie implantáty bez korekcie. Pod prsiami mám obvod 74 cm. A ty?