Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Som 11 dni po opke a brucho mám take nafuknute, stale som ho mala ploche.Mali ste to aj vy? Ked áno tak kedy môžem očakávať že mi odpuchne, prosiiiim poraďte, ďakujem.

Luca123

question

nech pozeram akokolvek vobec mi tie cisla nesedia co si napisala, ze projekcia 5,3 a tam a ta sirka 12,5.
Pozeram eurosilicon prozurku a 450ml VS profil.
Na objednavke mam eusilicone 81, 450 ml to znamena vysoky profil, nie extra vysoky,ze?

Jany7543

lluciaa1211

Nie nemám ešte deti , a pod prsiami bude rez ... ale radšej by som brala pod pazuchou :-/ ale anatomy sa cez pazuchu nedavaju... cez pazuchu si trúfne len pán doktor Červeň :-) alee k nemu sa mi nechce čakať , už chcem byť koncom júla ceckaňa:D

question

britney,

bohuzial dopredu nemas sancu vediet ake budu prsia na tebe..
vid priklad barbora10 ma ´len´ 350 VP ale pri tom prsia ma vacsie..
a sandrine7 ma ´len´260 a vobec by si to nepovedala..

question

luca123

na stranke siklienka si vies stiahnut tabulku s eurosilikonmi.....
sirku imlosu mame uplne rovnake a to je 12,5 cm, len ty budes mat o 0,9 cm vyssi profil:)

nadranka,
tebe sa zdaju prsia male?podla mna ich mas velmi sumerne ku postave..
mohla by si dat fotecku ako sa usadili po dlhsej dobe..
inak tvoju foto som ukazovala aj dokimu s tym, ze mozu byt aj 400ml VP ako mas ty, ale prosim si taky plynuly prechod ako mas aj ty, myslim ten horny objem a on ze no tazko povedat, nemusim to ja tak mat, tak sme dali stredny profil:)

Luca123

romi

dakujem :) ja osm so svojimi tiez spokojna len velksot mi chyba. Tvar a vsteko je ok a dokonca ich mam take pevne, ze aj ked si podprdu vyzleciem, tak nemenia tvar moc. Len na tych fotkach som si vsimla, ze su male velmi :) nazivo v zrkadle sa zdali vacsie :)

Luca123

question

a ako si prisla na ten profil? ja tomu akosi stale nerozumiem kde to beriete :) Ale tak kedze uz prska mas, tak mala by som radu brat vazne :) ok taks a tesim, ze bduu akurat. Necem gule veke ale vacsie prsia, preto sa v tom akosi nevyznam ci lepsie takto alebo ako :) uvidime zajtra...fnuk az o 10dni:(

nadranka

Britney

Ja mám 400-ky VP, pod prsiami mám 75 cm. Tiež mám dosť útlu postavu, pozri si foto. A prsia po operácii sú aj malé teraz :-) Ale chápem tvoje obavy, ja som bola taká istá, myslela som, že to budú giganty ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk