Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

question

a ako si prisla na ten profil? ja tomu akosi stale nerozumiem kde to beriete :) Ale tak kedze uz prska mas, tak mala by som radu brat vazne :) ok taks a tesim, ze bduu akurat. Necem gule veke ale vacsie prsia, preto sa v tom akosi nevyznam ci lepsie takto alebo ako :) uvidime zajtra...fnuk az o 10dni:(

nadranka

Britney

Ja mám 400-ky VP, pod prsiami mám 75 cm. Tiež mám dosť útlu postavu, pozri si foto. A prsia po operácii sú aj malé teraz :-) Ale chápem tvoje obavy, ja som bola taká istá, myslela som, že to budú giganty ;-)

BritneyBitch

All

Ma tu niekto okolo 400ml implose s vysokym profilom?
Prosim baby poradte mi,sama som si ich vybrala. Sle teraz mam obavy, ci nebudú velikanske na moju postavu. .. lozrram vase fotky a niektorým urobiki aj menšie implantaty velke prsia, inym vacsie implose urobili mensie prsia ako tym prvým..

Pod prsiami mam obvod 74cm, k mojej vraj chudej postave mam docsla široký hrudny kos.

Prosim, co myslite? Nechcem mat extremne velke prsia, ale take plne trojky urcite.

lluciaa1211

All

Baby, ako sa dá ísť do galérie? To tu nikde nevidím.

A ešte by som chcela vedieť, či sta niektorá mali na opke gélové nechty, na stránke má Avelane napísané že si nemusím dať dole, ale inde vraj treba. Ako je to?

A ešte mi prosím napíšte ako sa spí po opke? Naozaj aj 2 mesiace v sede?

lluciaa1211

Jany7543

Ahoj, určite Ti napíšem ako bolo. Zatiaľ čo tu baby píšu, tak to asi niekde také strašné. Teším sa.
Ty už máš deti? Kde budeš mať rez?

romi

Luca123
...no pozeram tvoje prsia ...no namam slov ty ich mas prekrasne ..ako keby si uz mala implantaty :).pripominaju mi moje pred 10 rokmi. naozaj ich mas krasne...

question

luca123
tak na tvojom mieste by som sa rozhodne nebala ze to bude malo..:) mas profil 5,3 na okruhle je to az az...ja mam profil 4,4:) a u mna je to to co, som chcela prirodzene vyzerajuce prsia , zmestilo by sa mi aj viac, ale potom by som mala vyzor ala pomaranc, takze rozhodne sa nemusis bat ze by si mala malo.. budu dostatocne velke, kedze mas aj svoj zaklad, neboj...
vacsie su uz len 500 s profilom 5,8.. a to maju baby pri anatomoch:)
a ak si dobre pamatam, chcela povodne do 400:):)

lluciaa1211

Matka872

Joooj, super, dobre sa to číta. Zatiaľ som naozaj na Avelane ani na Mládeka nepočula nič zlé.
Tak si riadna cickoška so 450kami :)
Už by som bola najradšej tam...
No ja s 2deťmi (dcérka má len 13mesiacov) sa najviac bojím ako budem potom fungovať. Mama príde k nám na 2týždne, tak snáď za ten čas budem ok.

romi

Luca123
ja idem do nitry mladekovi... aj ja sa tesim ,ale aj bojim toho ako to dopadne este stale riesim velkost a hlavne sirku.musim sa este s doktorom poradit.on by dal aj 390 ,ale mne sa to uz zda dost .ja nechcem nech to velmi puta pozornost.

Luca123

romi

dakujem :) aj ja tebe drzim palceky.
Neboj to rychlo ujde, musim povedat, ze na to ako velmi s atesim, tak celkom rychlo mi ubehol tento tyden. Je to super pocit, ked si predstavim,ze zajtra o takomto case budem cackana a ze to uz ratam na hodiny a nie na dni :) Este stale vaham, ci to niebdue malo ale tak na poprve dufam bude ok a bude spokojna, to su asi jedine stresy.Inak sa voebc zatial nebojim.

Ja si nic neberiem iba papuce. Baby pisali, ze boli iba v nohavickach a v tom skafandri a ze nejake zupany tam boli k dispozicii ale, ze ich vobec nepouzili.

A ty ides do ZV?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk