Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Matka872

Matka, nemusi to nic byt, neboj sa!
Mne sa stalo to iste na cca 8 den.
Mala som este stehy a na 7. den mi Dr. prelepil pri kontrole jazvy a kazal mi prist o tyzden, na druhy den som si ale nasla na leukoplaste krv.
Volala som mu a on ze to sa moze stat pri manipulacii, pri prelepovani a tak.... proste trochu krvi vytieklo.... nic som s tym nerobila a az o ten tyzden mi to on odlepil a bolo to ok! nic tam nebolo, jazva normalna, len trocha zaschnutej krvi na leukoplaste - vybral stehy a hotovo.

Mozno zavolaj svojmu doktorovi, mna len ukludnoval.... ze je to ok!

drzim palce a daj vediet

Luca123

Babyyy sorry Ale mam htozne bolesti...l
edva hovorim a dycham lebo to hrozne boli...este aj z tej natkozy mi je stalr spatne....:(

Matka872

Baby,
Stalo sa to niektorej z vás?
7 deň po opke som si prelepila jazvicky do čistých obvazov.
Zacalo ma na pravom prsniku na jazvicke pichať, trvalo to 2 hodinky,myslela som si že koniec nitky sa zle otočil.Pozreli sme na to,všetko bolo ok.Potom o 4 dni som si rozopla podpiru kukla či sú ok ceciky a všimla som si na tej pravej jazvicke že je pod obvazom krv.Hrozné som sa zlakla, myslela som že sa my otvorila jazva :-( Odlepili sme že čo sa deje a na tej pravej jazvicke v strede cez ten priesvitny tenucky pasik lepiaci ktorým bol steh prelepeny presvitalo trošku krvy.
Netuším čo sa mohlo udiať, nič tazke nedviham všetko robí priatel.
Teraz je to už ok.Napadlo ma či to nemohol byť vnútorný steh.Každopádne to spomeniem dokimu na kontrole teraz v utorok.

menndy

ahojte kocky,
prosim vas chcem sa spytat, ked mam operaciu az zaciatkom juna, ako je to zo solarkom a opalovanim pred operaciou? mozem ?

matik8

Luca123

Ja som sla tiez druha a o hodku som isla dole :) neboj utecie to rychlo.. Pekne si pospi a ozvy sa potom :))