Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Kvet11
Nie prve som si nenatierala ani nelepila. Vystrihol mi ich, nebolelo to. Dnes by som chcela poslať aj fotky ...

Susy1982

Mirus
ten liotin je spomedzi heparinovych kremov najsilnejsi co sa tzka koncentracie heparinu v kreme cize najucinnejsi,lioton nie len na modriny a opuchy ale aj na pourazove a poopercne zranene tkaniva,jeho posobenim sa uvolnuju tkaniva a predchadza sa zatvrdnutiam a hrckam a...bla bla

kvet11

queen

tak dúfam že tieto jazvy sa ti spravia pekne. aj si si ich niečim po prvej opke natierala?

ja som ich po opke mala pekné tenučké len také čiarky a asi po dvoch mesiacoch sa mi trošičku roztiahli ale možno to bude aj kvôli práci ja mám stále ruky hore tak môže to byť aj tým....

a kedy ideš ukazať tie jazvy lekárovi ?

Matka872

Ilucia1211

2 noci majú na klinike avelane.Ja som sa tiež hrozné bála.Nikdy som nebola operovana.Nemám este ani deti, este skoro :-) mám 25.Výšku 169.Mám mentor 450 ml okrúhle VP.
A zdajú sa mi take normálne, chcela som 3 menšie 4-ky.
A aj sú zatiaľ.Este sa musia usadiť.
Ale aspoň si nemôžem povedať že som nešla do väčších, ako je tu známe, že baby píšu, že mohli brať väčšie.
Mne doki vravel že by v pohode stačilo aj 350-400 ml.
Lenže chvalabohu som trvala na 450 ml.Sme sa dohodli že to skúsi sizerom a uvidí.A dalo sa mi dať.Súper vyzerajú, vôbec nie vulgárne.

Nemusíš mať vôbec strach, pokiaľ si zdravá máš výsledky v poriadku.Tam bude o Teba súper postarané.
Ja dneska kukam čo mám za modrinu zboku na na bruchu, a to z toho jak má prenasali na posteľ z op.stola :-)))

M.i.r.u.s6

susy
je to ten lion co za krcove zili sa pouziva ci iny??lebo nejaky taky doma mam a neviem ci je to ten aby som si nejaku somarinu nedavala

M.i.r.u.s6

min pondelok som ho bola kuk a vravel ze vsetko ok ale asi si zajtra kupim ten krem co si napisala dik za daru si zlata

Iveta84

Dnes sa mi prvykrat snivalo o opke a plakala som po operacii lebo som nemala ziadne prsia. Doktor tvrdil ze ma operoval ale sa mi "stratili" a bola som v pooperacnej podprde a nebolo tam nic :DDDDDD

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk