Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

Ok, dobros...lebo vies frajer si zo mna utahoval, ci sa aj ja namalujem ako Plackova aby som dobre vyzerala pred lekarmi ale bola som v tom, ze idem nenalicena a budem tak ais cely tyden. ALe ma spochbynil a chcela som len evdiet ako chodia baby :)

Ja idem po opke k mamine, ta ma volno tak sa chce starat o mna. Aspon pridem za priatelom uz preliecena, bez stehov a okupana :)))

matik8

Luca

Tak ja som sla az na 16:00 ale nelicila som sa vobec ja by som bola rano cela rozmazana a tak. A i tak som nikde nesla len tam :) vlasy som si zopla tam do vrkocu ale dnes mi ich priatel znova robil lebo som bola ako strasiak z toho lezania. A zase som. Aj uz rozmyslam ze o par dni zajdem kadernicke nech mi umyje ked uz mi bude uplne dobre lebo nechcem moc namahat ruky fenovanim a tak. On aj povedal ze od pasa dole umyt v pohode a hlavu nehat na kadernicku kludne :)

Pisem to tak preto lebo z toho mam aj taky super zazivny pocit..tak kazdy znasǎe bolest inak ale alko vravis ides stym dotoho ze to vydrzis..akurat co ma tak najviac tahalo je ten pas ale rano mi ho trosku povolil.

BritneyBitch

Smejo251

Ahoj, pisala som ti ráno, napadlo ma, či sa neopytas tvojej opatrovateľky, ci by neprisla na tyzden potom ku mne? Hladam aj ine moznosti, ale urcite budem niekoho potrebovat, aby sa aspon od rana do vecera staral o maleho..
Dakujem

Luca123

Matik8

ty to pises tak jednoducho a zazivne, ze sa strasne tesim a opada zo mna ta trocha strachu, co ma zacala chytat...ale isto ho budem mat trosku ale to prejde.
To je super, ze ta tie ruciny nebolia tak, toho som sa asi najviac bala, bolsti v podpazusi a tak. ALe bolesti prs sa nebojim, pretoze som si to s vybrala a idem s tym do toho....

Urcite budem este pisat. Dnes by som sa sla najradsej balit ale necham si to pekne na zajtra vecer :) este mala hlupa otazka...aj si bola nalicena, ci si isla z domu s tym, ze aj tak bdues stale v posteli :)))

matik8

Luca123
Noo mne to vychadza 12 koli vikendu a vravel ze v piatok 9 den by bolo este skoro. Ale tak to uz vydrzim pocitam ze o par dni mi je lepsie a lepsie. Ale ako neni mi nejak hrozne vobec, len sa este ucim stavat z tej postele, brusne svaly budu vypracovane :D a co som si myslela ze ked budem mat rez pod pazuchovou tak ze budem odpalena uplne s rukami tak nimi hybem pokial mi telo dovoli. Trosku mi vadilo v noci ze som sa nemohla dat na bok, ale musim vydrzat. Anestezilogicka vravela ze to nas po tom neskor pisti same na bok.

Uz sa tesim ked napises ty po opke. Ale neboj ani nestresuj je to pohoda aj ked vojdes na sál uplna prijemná atmosfera tam koluje :)

Luca123

Matik8

supis, parada taketo rady :)Musi to byt super uz mat za sebou a vsetky tie vypytovacky a rady a ujde to ako voda :) jednou nohou tam a hend doma hotova :)
Asi 12 ked je tam vikend, pocitam :)cize mne 10.den vide na utorok.
TEsim tesim...uz pozajtra....:) oddychuj:)

lluciaa1211

Matka872

Ďakujem, že si sa ozvala. Celkom sa začínam báť, ale asi len toho, že neviem čo má čaká. Na prsia sa veľmi teším :)))
Bola si tam len 1 noc? Ja idem do Nr budúci piatok s výsledkami predoperačných vyšetrení a potom v pondelok na operáciu. Na ten deň sme vraj 4 baby.
Čo si mám vziať so sebou? Mna nikdy neoperovali, ani som v nemocnici nebola, no teda na 2porodoch, ale to je niečo úplne iné predpokladám :)
Robil ťa Mládekovi? Aké veľké ti dal? Ja mám take dobre vykojené prsia a jeden menší tak mi odporučil 440 a 390 aby vyrovnal rozdiel. Meriam 170cm a vraj mám dosť široký chrbát, tak že znesiem take veľké. Ja som mu ani nevedela povedať aké by som chcela, nechám to na neho. Len chcem pekné pevné ako som predtým :D

Matka872

Ilucia1211

Ahoj, ja som pred 10 dňami bola u Mladeka, super lekar perfektná starostlivosť, jedlo, personal.Si sama na izbe.Operacia tiez super.Som si v pohodicke ľahla na stôl,anestéziológ so mnou vtipkoval, píchal mi do ruky injekciu, tuším tu narkozu, lebo hneď som zaspala, a potom som sa zobudila v takej väčšej miestnosti uz aj s tou podprdou.Ležali tam este 2 ženy.Tam čakali sestričky za stolom kedy sa prebudime, a potom nás odviezli každú do svojej izby.

Nebyť tých bolestí, tak si ten luxus človek viacej vychutna.
Len odporúčam.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk