Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Martina210

Ja si tiez myslim ze to je dobre ked ich mas vyssie lebo ked zoberes trojuholnikove plavky napriklad tak ti to ani kus nevidnooo

mimix

baby kamoska ma druhý krat silikony! mala 350SP a teraz ma 700extra vysoky jazva? co je to bola na odstraneni laserom aaa ma to krasne jazvu skoro ani nevidno nie to este dve :) nebojte sa teste sa na novbe prska ja som v soku ze musim cez dvorecc

mahulienka

Martina210
Ja mam tiez rezy trosku vyssie, a mne to vyhovuje, lebo si nemusim stale kontrolovat plavky, ci nahodou nevykukne jazva.. A co sa tyka reoperacie, ak v buducnosti si budes chciet dat vacsie, ten rez ti ostane tak, ako ho mas teraz. Nie vlastna skusenost, ale mala som moznost vidiet:)

Martina210

Sandritta

ani nevies, ale si mi normalne dvihla naladu :-) ja som si myslela ze sa take stava kazdej 30-tej ale mas pravdu ze lepsie ako by mali byt nizko az pod prsom.Ale vies tie co pojdu na vymenu co maju rez nizko tak mozu dat vacsie implose a sadne to.No ale ja sa obavam ze ked ja raz pojdem vymenit, tak to budem mat ten rez v strede prsa ci kde vlastne :-(((( Aj to je vlastne zvlastne.Lebo kocky, ktore si davaju zvacsovat 2-3 krat, kde maju tu jazvu potom?
Vedela by mi to niektora vysvetlit??? Dakujem.

Sandritta

Martina210,

Ahoj, pozerala som Tvoju galerku, no su trosku vyssie. No bolo by horsie keby to bolo opacne, ze to rezne moc nizko. Mna tak kamoska nastrasila pred opkou, ze pozna par bab co im to zase moc nizko rezol (nie Mladek, iny) a na kupku ze nerobia nic ine len si stahuju dole plavky. Ja ich mam tiez tak trosku vyssie, no vzdy si poviem ze lepsie ako moc nizko. Neviem, mozno ma taky styl, mozno to je na nieco dobre...
Kazdy doktor je dobry, no kazdy sa moze aj seknut. Viem napriklad ze Mladek opravoval par bab po Cervenovi... Hedera napr. kamoske pokazil nos a dal jej to dokopy Cerven... Takze tak... Uz sme tu raz pisali s babami "aj majster tesar sa raz utne"
Ale mas pravdu, hlavne nech nebolia a su v poriadku ;)

Martina210

Sandritta

neviem, neviem teda ci ten Mladek je az taky dobry! Pozri sa do mojej galerie na fotky, a vsimni si jak mam jazvy vysoko :-((((( Az ma po tom napadalo ci iny chirurg by mi tie jazvy krajsie urobil a hlavne menej viditelne :-((( ale su zdrave a nebolia, to je zaklad ;-)

LiluM3

henulka33
dik moc za presné info :) podla toho usudzujem, ze naozaj je jedno, či si dá človek 330ml stredný pr. alebo 360ml stredný profil. Rozdiel je tam minimalny :) až by som povedala že možno od pohladu aj žiadny rozdiel.

henulka33

LiluM3

našla som to na nete na stranke Sikilienka - tam su Nagori a 330ml vysoký profil je šírka 112, projekcia 49 a stredný profil 330ml je šírka 120 a projekcia 43. So stredným profilom 360ml sú široké 123 a projekcia je 44. Takže tam pri tom strednom profile ide o rozdiel 1cm vo výške, ale v šírke je to viac :)