Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

No zaujimave...dnes do rana sa mi snivalo,ze ako mi cez tu malu dierku pod pazuchou strcia taky implantat...

Luca123

Matik8

Tak super,ze uz je lepsie...teraz zvladnut cestu a pekne do postele:)
Stehy az o 12 dni? Hm nejak vela...boze to nevydzim nevidiet si ich tolkoooo:( :)
Ja pozajtra...kazde rano sa zobuzdzam a tuzim potom aby uz bola dalsia noc a novy den:)
tak oddychuj poriadne...:)

matik8

Titten
Ano tak na vecer operuju vo ZV a dnes idem domov ale nie vecer kludne uz mozem aj teraz ale cakam na odvoz.

matik8

Luca123

uz lepsie zacinam si zvykat na tie tlaky a doktorko mlady mi tdnes ten pas teosku povolil...to ma od vcera volajako tlacilo ale to malo...este uvidim co cesta domov..za 12 dni stichy a ze dovtedy neotvarat nenakukat tak to asi neotvorim :D umyvat sa od brucha dole a hlavu mam nehat na kadernicku :D tebe sa to uz bliiiizi :))

Luca123

Matik8

dufam uz je lepsie...ja mam strach aj z tej infuzie..blee nikdy som to nemala:(
ale to su asi neuvedomujes,ze to mas.
Dnes ta pustaju dom?Tak uz sa tesiam,ked otvoris a stastna napises ake su krasne:)))
Drzkaj sa

BritneyBitch

Baby

Silia

S doktorom sme sa rozhodli pre 390ml okruhle implose s vysokým profilom. Mám vsak obavy, ci to nebude na mna veľké... ked sa pozriete na moju terajsiu hrud v galérii, co myslíte? Dal mi vyskusat nejake 370 a 400 do podprsenky a ja bez toho aby som vedela, aký majú objem, som hn E d povedala, ze najmenej takéto (pri 400ml). Ked mi povedal, kolko ml to je, nechcelo sa mi verit. Teraz tak nad tym uvazujem, ci to nwbude na mne vyzerat smiesne, ako sa s takymi prsickami funguje, ako sa s n imi po case bude spavat na chrbte. ..

Prosim, poradte, kazdy nazor je vítaný!
PS: viem, ze vela bab po operacii by pristalo aj na väčšie, preto vaham, ze ked dam le mensie, nejakych 350ml, ci mi nebudu male zase :-( :-(

BritneyBitch

Smejo251

Nedas mi pls na seba email? Presne nad takou opatrovatelkou, kt. By u mna aj byvala, uvazujem, no zatialsom nezohnala a uz mam len tri tyzdne ... dakujeem!

Titten

Matik 8 vydrz, najtazsie uz mas za sebou hadam. To tak na vecer aj operuju? Wow, kedy domov pustia? Dnes vecer?

Ja sa musim pozbierat. Opku chcem co najskor, v pondelok mam konzultaciu u Gubu.
Nieco som asi od deti chtyila, v praci som odpadla vcera a vracala, hnacky.
Doma to pokracovalo do noci.
Dnes uz hadam lepsie bude. Kks stale cosi zo skolky mame, preto opku uhanam, aby som nejake chripky nechytila

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk