Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Silia

Dakujem za odpoveď! Videla som fotky a krasna praca! Ake implose mas a ako si zvladala bolesti po oeracii?

BritneyBitch

Smejo251

To je paradna cena! A super, ze si bola spokojna! V procari sa to robilo? Myslela som, ze jednodnova chirurgia je len na poliklinike terasa.
Ona robila prsia aj jednej mojej znamej. Bola som u nej kvoli niecomu inemu, ale nevybrala som si ju.

Chcem sa opytat, ako si to zvladala po opke s detmi? Este stale si to neviem predstavit, ako to zvladnem s malym..

Ja som inak po sekcii som dokazala vstat az na druhý den,.boli to pre mna strasne muky :-(

matik8

Titten

O 6 som sla na salua o pol 8 som bola na izbe

Zatial to je v pohode tlaky su, ale prirovnala by som to k 5nasobnej svalovici prs.

Iveta84

Praveze chcem ist skor, o dva tyzdne chcem skor. Aby som este august mohla ako tak uz fungovat a stravit aj s detmi... :)

queen

kvet11 , pipaaa

Bola na kontrole koli tým jazvám ... Odstránil mi podkožné stehy čo robili šarapatu a prelepil.

smejo251

Britney
A co sa tyka sekcie...no rekonvaleacencia mi pride po sekcii rychlejsia.ja som rano rodila a vecer som sa prechadzala a rano uz bola v spr he.a co sa tyka bolesti...co ja viem,vaetko boli inak.do 5 dna som hovorila ze sekcia bola horsia ale 5-6den bol pre mna strasny po augumentacii.a dlho aom mimo provoz a to ma stve.nedvihat je pre mna problem lebo mam dve male deti ktore maju po 15 kil a dvihat ich potrebujem ci do vane alebo do auta a to ma obmedzuje a prekaza mi to...takze tak

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk