Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123
Noo mne to vychadza 12 koli vikendu a vravel ze v piatok 9 den by bolo este skoro. Ale tak to uz vydrzim pocitam ze o par dni mi je lepsie a lepsie. Ale ako neni mi nejak hrozne vobec, len sa este ucim stavat z tej postele, brusne svaly budu vypracovane :D a co som si myslela ze ked budem mat rez pod pazuchovou tak ze budem odpalena uplne s rukami tak nimi hybem pokial mi telo dovoli. Trosku mi vadilo v noci ze som sa nemohla dat na bok, ale musim vydrzat. Anestezilogicka vravela ze to nas po tom neskor pisti same na bok.

Uz sa tesim ked napises ty po opke. Ale neboj ani nestresuj je to pohoda aj ked vojdes na sál uplna prijemná atmosfera tam koluje :)

Luca123

Matik8

supis, parada taketo rady :)Musi to byt super uz mat za sebou a vsetky tie vypytovacky a rady a ujde to ako voda :) jednou nohou tam a hend doma hotova :)
Asi 12 ked je tam vikend, pocitam :)cize mne 10.den vide na utorok.
TEsim tesim...uz pozajtra....:) oddychuj:)

lluciaa1211

Matka872

Ďakujem, že si sa ozvala. Celkom sa začínam báť, ale asi len toho, že neviem čo má čaká. Na prsia sa veľmi teším :)))
Bola si tam len 1 noc? Ja idem do Nr budúci piatok s výsledkami predoperačných vyšetrení a potom v pondelok na operáciu. Na ten deň sme vraj 4 baby.
Čo si mám vziať so sebou? Mna nikdy neoperovali, ani som v nemocnici nebola, no teda na 2porodoch, ale to je niečo úplne iné predpokladám :)
Robil ťa Mládekovi? Aké veľké ti dal? Ja mám take dobre vykojené prsia a jeden menší tak mi odporučil 440 a 390 aby vyrovnal rozdiel. Meriam 170cm a vraj mám dosť široký chrbát, tak že znesiem take veľké. Ja som mu ani nevedela povedať aké by som chcela, nechám to na neho. Len chcem pekné pevné ako som predtým :D

Matka872

Ilucia1211

Ahoj, ja som pred 10 dňami bola u Mladeka, super lekar perfektná starostlivosť, jedlo, personal.Si sama na izbe.Operacia tiez super.Som si v pohodicke ľahla na stôl,anestéziológ so mnou vtipkoval, píchal mi do ruky injekciu, tuším tu narkozu, lebo hneď som zaspala, a potom som sa zobudila v takej väčšej miestnosti uz aj s tou podprdou.Ležali tam este 2 ženy.Tam čakali sestričky za stolom kedy sa prebudime, a potom nás odviezli každú do svojej izby.

Nebyť tých bolestí, tak si ten luxus človek viacej vychutna.
Len odporúčam.

matik8

Luci a ano na stehy do bb...rano vravel ze vlastne az ten dalsi pondelok co je o 12 dni od opky na stichy a ja ze kam sem? A on ze nie do BB cize pravdepodobne vsetky kontroly a vsetko tam.

matik8

Question

Ok dakujem . Uz odpocivam ale nuda na mna dolieha :) nech uz je aspon 6 den po. Zatial som sama doma ale drahy mi pootvaral vsade dvere nech nemusim klucky stiskat a vsetko podonasal uz len cakat kym pride a zacne obsakovanie :D

Misaa ano cerven takze ja az v bb

Luca123
Prebrali ma na sale obliekli podprdu ale nic z toho si absolutne nepamatam :) len vravela anesteziologicka postup ze tak tp robia a skoro nik si nepamata. Zacala som vnimat az po ceste na izbu s tym ze sa mi zle prehltalo. A potom v pohodicke. Este nebudes nic citit lebo doktor vsetko umrtvy najprv lokalkou myslim cicky a tak ale to az ked zaspis cize ked budes hore bude lokalka este chcilu posobit.ked som uz bola hore zacinala som neskor citit tlaky ale v pohodke a doslo mi trosku zle, tak som vravela sestricke a pichla mi prosti zvracaniu nieco. Bola som na ibe s jednou kockou a uplne super sme stale debatovali aj pred aj rano a doobeda, keby tam nebola asi sa zblaznim. Isla som druha v poradi a cakala som tak hodku na tu predomnou kym zoperuje a kym pojdem dolu do saly takze sa to da.

lluciaa1211

Ahojte. Som tu nová. 6.5 idem do Nitry k Mládekovi. Ktorá ste tam boli, spokojné ste? Zatiaľ som o ňom len dobré čítala. Aj na konzultácii som z neho mala dobrý dojem. Rez budem mať zospodu, vraj je to menej bolestivé ako z hora. ???

question

Matik.
Super ze si iz doma.
Ano spravu a karticku dostanes az na stichoch v Bb...
Tak a teraz oddychuj a nechaj sa obskakovat:-)