Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matik8

aha...tak potom ano...a z narkozy ti nie je spatne? prebrali ta az na izbe?
Na stehy ides do BB? tak to asi aj ja pojdem a nie do ZV..

matik8

Sarka16

375ml mam :)

Luca123
Az teraz som prisla. Nechcela som ist hned rano ked ma operoval az o 6 tak som este polezala rano lebo som toho moc nenaspala a isla som okolo 11..

Question, misaaa
Ahojte vy ked ste boli vo ZV tak tiez vam nedali pri prepustani ziadnu spravu ani papiere? Trosku som ostala zarazena ale vravela ze vsetko si nehava a ze lekarsku spravu dostanem na stichoch v BB

pipaaa

dakujem baby :) mozem si dat normalne tielko :) a ked pridem domov, znova vlezem do skafandra :D

queen

a uz jazvicka lepsie?

question

pipaaa.

ber to tak, ze cervenovky maju byt po 3 tyzdni cez den v normalnej podprde... len tolko k tomu:)

matka872
mne bradavky od opky stale stoja a jednu si necitim vobec este a som 14 dni po opke....

pipaaa

ahojte baby,

ja som na nervy z toho tepla :( vcera som mala 4 tyzdne od opky...chcem sa vas spytat na nazor...myslite si ze ked si na 4 hodky oblecem bezkosticovu nevystuzenu podprdu stane sa nieco?? v robote mame strasne teplo a neviem uz co na seba :( nic ma neboli, nepicha...