Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Baby vsetky ktore ste narade-drzim palce.prve dni su zabijak ale myslite na to ze bude vssetko ok a ze bhdete kocicky;-)da sa to vydrzat.ja by som tu bolest prirovnala k nalievaniu prsnikov po narodeni dietatka ale take poriadne,aspon ja som to mala po 5 dnoch od porodu ze som plakala v sprche :-)
Tak sa drzte.
Inak baby ja som za dve operacie prsia plus pupok hernia platila aj s implantatmi 1609eur a som maximalne zpokoj a.prsia su presne take ako som chcela a starostlivost taktiez maximalna.pani doktorka jarmila hudakova je bohyna...

matik8

titten, luca123

dakujem baby. zajtra budem hned pisat ked ma ubytujú :D najradšej by som šla prvá tak uvidíme..uz rozmyslam ci je dost tych 375, tak snad ano :D

Sandrine7

Titten

ano, mam rez pazuchou, tak som aj chcela a aj mi to navrhol.
ja mam iba 260ml, okruhle, ES, platila som 2600 EUR.
Fabry robí s ES, ale ak niekto chce inu značku, tak povedal, že nie je problem objednat.
Ano, operuje na tehelnej, tam kde ma aj ordinaciu a stale bez hospitalizacie :)

Luca123

Matik8

Budem na teba mysliet...tak sa tesim ked napises ako...ja si stale predstavujem ake to bude ked otvorim oci a predomnou nove dva kopce:) a ci zladnem hned volat,ze su na svete moje dve ,,dvojicky":)))
Tak nech ti ro rychlo ujde a takto o 24 hodiiin:)

matik8

Luca123

Ahooj. No este som neni zbalena mam tam byt az o 16;00 cite pravdepodobne sa budem balit rano nech zabijem cas :) uz ma zacina chytat stres, hlavne to chcem mat uz za sebou lebo to cakanie ma ubija :D a neviem si predtavit co budem resp nebudem robit cely teb cas po opke :DD take mi je teplo uz teraz a este ten skafac a byt zavreta :/ a cesta dom v mikine no uff som zvedava ...

Tak supis ze si ok hlavne nech to tak ostane a v nedelu uz budes aj ty nova :)

Titten

Kks porazi ma, budem vyberat doktorov este rok a nakoniec si didi aj pumpou na bicykel nafukam.
Na kolkych konzultackach ste boli. Ja som max na 2-3 chcela ist.

Titten

Sandrine 7,

Dakujem ti za odpoved. Toto by sklamalo aj mna. Mozem sa spytat a Fabry ti urobil rez pazuchou?
s akymi implosmi? Anatom, ci okruhle a velkost?
Fabry kde robi tie opky? Ordinaciu ma na tehelnej vsak?
Este furt nerobi ziadnu hospitalizaciu, alebo da sa aj ostat v nemocke?
S akymi implosmi robi? A cenovo sa to u neho ako pohybuje?

Luca123

Matik8

Kde si??? Uz si pripravena?:))) tesim sa uz s tebou...ja som dnes vybavila internu a vserko ok.Hrdlo kukla a i ked skrabe povedala,ze je ciste a aj dychanie. Tak uz je karta nachystana....
ty si uz isto zbalena a nedockava:)))

Sandrine7

Titten

Ahoj, ja som bola na konzultačke u MUDr.Gubu, musím povedat že som bola nemilo prekvapena a sklamana, nakolko to bola moja prva konzultacia, velmi negativny pocit som z toho mala. Velmi malo informacii, nič konkretne som sa nedozvedela, na každu otazku mi odpovedal dost nekonkretne a po celý cas som mala pocit, akoby cakal už len na to kedy sa zdvihnem a odídem. Navyše nie je zastancom rezov spod pazuchy. Bola som len na dvoch konzultaciach, este u MUDr. Fabryho /ktorý ma aj operoval/ a toto bol neporovnatelný pristup. Týmto nechcem povedat, že by nebol MUDr.Guba skvelý odborník, každý sme len človek, možno iba nemal dobrý den, no pýtala si sa na skusenost, tak ja mam s konzultaciou unho prave takuto.

Držím palce s výberom doktora ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk