Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Luca123

Netreba ja tu momentalne lezim len v tej podprde a nohavickach;) zupany su tu dva zavesene keby niekto chcel.

matik8

Misaaa

Jasne vsetci su tu zlatí, anesteziologicka super a aka kočka, a hej hej taka stara pani :D tu bola v noci..ale inak faajn. Ty si si tiez nerozopinala tu podprdu do stichov?

Luca123

Misaaa

Vidim, ze sa o noc v nemocnici nemusim bat. Ja idem v sobotu rano o 9,00 cize tam stravim cely den:(
ALe vidim,ze same chvali na personal, tak sa aj tesim na nich :)

misaaa

Matik :)
gratulujem k prskam, teraz sa uz len tesit, ze kazdym dnom bude mensia bolest....
a tiez som bola vo Zvolene, ale pred dvoma tyzdnami :)

strasne mila anesteziologicka ze? este sa aj podelila o svoje skusenosti, kedze ma tiez prska urobene :D
a tiez sa v noci o teba starala taka dochodkyna? taka ako stara mama dobra?

misaaa

baby, prosim vas
neviem, aku mate skusenost s Liotongelom? Mne to doktor odporucil kazdy vecer masirovat
a tak strasne mi to vysusilo pokozku na prsiach, ze ma az boli,
mate skusenost? Mam sa na ten lioton vykaslat? ci pomaha to proti tym opuchom prsneho svalu? a na zmaknutie prsnikov?
diiik

Luca123

Matik8

No zaujimave...dnes do rana sa mi snivalo,ze ako mi cez tu malu dierku pod pazuchou strcia taky implantat...

Luca123

Matik8

Tak super,ze uz je lepsie...teraz zvladnut cestu a pekne do postele:)
Stehy az o 12 dni? Hm nejak vela...boze to nevydzim nevidiet si ich tolkoooo:( :)
Ja pozajtra...kazde rano sa zobuzdzam a tuzim potom aby uz bola dalsia noc a novy den:)
tak oddychuj poriadne...:)