Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Sandritta

Ahoj no v utorok to budu 3 tyzdne po opke ale tie fotky v plavkach su este z pred tyzdna. Prsia sa kazdym dnom trosku menia, zmakcuju a zacinaju sa pohybovat :). Obvod pod prsiami mam okolo 71cm

LiluM3

henulka33

Ja by som si tiež dala vysoký profil ale ja trošku nejaký základ mám, takže si myslím, že ja s mojím základom a stredným profilom by som ich mohla mať ako Ty s Tvojim základom a vysokým profilom. Nevies mi poradiť, kolko cm je rozdiel medzi stredným a vysokým profilom? Lebo mne to dr. neukazoval ani, vysoký profil, kedže mi hned povedal že mne vysoký určite nie. Vďaka :)

chocolatte

Baby je tu nejaká kočka, ktorú operoval Švehlík a má anatomické implantáty? Zatiaľ každá baba, čo som našla, že ju operoval Švehlík mala gule...

mimix

mulatka prosim ta ty mas prsia zhruba ako aj ja ake ti odporucil dr? nemas fotku som velmi zvedava ake si si dala a aky je vysledok si spokojna?

henulka33

LiluM3 a anna.m

ďakujem, mám pod prsiami 73 cm :) cez prsia teraz 86cm, výška 169, vážim 55. Ja mám 330 vysoký profil a som rada že som si nedala stredný :)

Sandritta

Nikola21,
Krasne prska! ;) Jak si Ta precizne pokreslil pred opkou :) Kolko si uz po opke? A aky mas obvod pod prsiami?

Sandritta

NessaF,

Mladek je sikovny a este k tomu fesak ;)
Ja som mala tiez asimetriu pred no malu, 3 doktori mi povedali ze by to neriesili rozdielnymi implantatmi, ze by mi to urobilo opak. Tak mam rovnake, rozdiel zatial nevidim, no neviem ci este stale nemam trosku opuchnute jedno prsko... To Ti uz doktor bude vediet povedat ci rozdielne implose alebo rovnake.
U mna ta rekonvalescencia bola taka dlhsia, ja som padavka dost, asi mesiac ma bolelo jedno prsko, no uz viem ze to bolo z chrbta, uz pred opkou som mala trochu bolavy chrbat a po opke sa to dost zhorsilo kedze ten pohyb je obmedzeny, bolest isla spod lopatky az popod prsko, akonahle som si vyliecila chrbat tak prestalo boliet aj prsko, uz to mam tak odskusane par krat.
Inak prvy tyzden som bola odkazana na pomoc, potom uz postupne pomalicky aj sama som robila.
Ale je to dost individualne. Niektore baby su uz po par dnoch v pohode. A co som si vsimla tak myslim ze to lepsie zvladaju mamicky, predsa len maju za sebou porod a casto male deti takze sa musia rozhybat skor :)