Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Baby co ste dlhsie po opke,
Chcela by som sa spytat ako je to s posilnovanim. Bola som si uz par krat zacvicit v posilke, no dvihanie ciniek a posilnovanie hornej casti tela kde musim zapriet prsne svaly je take cudne. Citim, ze s tym prsnym svalom sa mi hybe cely implos, je to taky divny pocit. Hlavne neviem ci uz mozem naplno zatazovat a posilovat prsne svaly a ruky, chrbat. Som uz skoro 5 mesiacov po opke.
Prosim poradte.

A este jedna otazocka. Ako je to s masazami chrbta? Pred opkou som casto chodila na masaze, no neviem si teraz predstavit lezat na bruchu a hlavne pri tej masazi sa zatlaca na chrbat a teda mi to bude tlacit aj na prsia...

mimix

mate tu niektora mentor 400cc vysoky profil??? nemate fotku aka je velkost lebo podla mna to tazko je testovat na konzultacii kedze to nevidim

Nikola21

LiluM3

mne dal doktor na vyber 330 a 360 tak som si vybrala 360...tesne pred opkou som mu este pisala ci sa nedaju etse vacsie takze na operacke mi skusil aj 390 ale nevosli sa takze mam 360. SOm maximalne spokojna lebo 330 by boli male a naopak 390 uz by boli az velke. Teraz su perfektne a nemusim lutovat ze som nesla do vacsich lebo viem ze by sa ani nedalo. Takze odporucam 360

LiluM3

bittersweet
Asi to tak ozaj urobím a poprosím ho, aby mal pri operácií pripravené oboje, že nech mi to vyskúša, a až keby tie 360 boli ozaj nejaké nedobre, nech dá teda 330. Ale keď už do toho idem a zaplatím tolko penazí, lebo pre mňa je to veru dosť, tak nech to potom nelutujem. Ale 3 dni pred opkou sme si dohodli dalšiu konzultáciu, kde si chcem znova vyskúšať tu podprdu s implošmi a uvidíme no. :)Len neviem, ako mam uhradiť faktúru mesiac vopred, ked ešte nieje isté, ktoré mi tam nakoniec šuchne.

bobcatko173

bittersweet

no toto mi takisto hovoria blizky, ze nech som rada, ze ich mam prirodzenejsie, lebo ozaj tak posobia a to su gule...ty mas tusim anatomy, ze? ako na strednom je to hlavne, ze sa mi ten objem rozlozil do sirky a tym padom nemam taku velkost ako som cakal, ze bude...preto 390ml str.prof. by bol asi lepsi..ja uz sama neviem, stale to riesim a asi mi troska dlhsie potrva kym sa s tym stotoznim.. ale ja mozno aj so 400mi by som bola nespokojna, lebo mi to sam Paliatka hovoril, ze po opke uz budem vymyslat :D rychlo sa zabudlo na tie kt. sme mali :D

bittersweet

bobcatko173 podla mna je vacsi benefit, ked ti prsia vyzeraju prirodzenejsie, aspon ja som nadobudla ten pocit. tiez mam prsia skor mensie a prirodzenejsie posobiace a riesila som, ci by nevyzeralo lepsie, keby som mala vacsie implantaty. ale ked si dam napr. push up, tak ich mam mega a ked na to nemam naladu, som zase "prirodzena":) takisto som stretla dve zname, ktore maju velmi zjavne nove prsia a mne by napriklad toto vadilo, keby mi ludia skor ako do tvare pozerali na hrudnik, co to tam mam:)

bittersweet

LiluM3 kludne chod do 360ml ked mozes, zalezi po com tuzis. inak u dr paliatku sa mozes dohotnut na tom, ze budem mat k operacii pripravene obe velkosti, dokonca ze ti pocas operacie vyskusa, co ti sadne lepsie.

bobcatko173

anna.m

ahoj pridam potom ked tak :) ako oni by boli velke - lebo kamoska ma 360 ale vys.profil a ma fakt bomby.. ja mam stredny profil a neurobilo mi to velky objem a preto ma to dost trapi..ale vyzraju krasne prirodzene, aj vo vystrihu, nik mi nepovie, ze su to silikony...cize na druhej strane som rada.. ja sama uz neviem, ale to je presne tak, vzdy budeme uz chciet vacsie..no uvidime este casom o par mesiacov ake budu :)ale isto ist do vacsich, aj ja som mala..co uz.. ale stoji to za to!!

bobcatko173

LiluM3

chod do 360ML.. ja mam 360 a velmi lutujem, ze som nesla do vacsich.. totiz my sme sa bavili o 360 a 390 nakoniec sme ostali na 360 a stve ma to..a to som 7t po opke... takze si daj max co to da.. ja uvazujem o reapke iked urcite najskor o 2roky ale viem ze do toho pojdem znova..

henulka33

ahoj, ako? spokojna ? prska posluchaju ? :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk