Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

mimix

ano Nagor 360HP gule. No a steplom osobne nemam taky problem lebo na tu podprsenku sa da obliect tielko na hrubsie ramienka. Ale deti nemam tak s tym ti neporadim :)

mimix

ako to zvládas v lete???? podla vas mam pockat do oktobra alebo dat si termin co najskor??? mam doma deti 10mesacnu a 3,5 muz mi pomoze dufam ze to zvladnem

mimix

hop sorry baby ten prispevok bol dansulke :)) urcite si treba dat o trosku vacsie aby sa to potom nelutovalo..mozem sa spytat ty mas niky nagor?

Nikola21

dansulka

Neviem sice ake mas rozmery ale s 320 urcite ako pamela nebudes :). Ja by som na tvojom mieste mensie uz nedavala. No ak si niesi ista urcite to prekonzultuj este os svojim lekarom. Ja som mojmu napisala par dni pred opkou ze chcem skusit aj vacsie tak ich objednal a skusil. A ake mas miery?

Nikola21

mimix

Ahoj, asi si reagovala na nejaky stary prispevok alebo neviem lebo ja uz mam 12 dni po opke :) mam 360 lebo skusali aj 390 a nezmestili sa takze nebudem lutovat lebo viem ze som si dala maximum co sa dalo. A teda vobec sa mi male nezdaj:)..pridala som fotku tak ked ju adminka prida tak mozes kuknut

mimix

nikola 21 urcite si daj vacsie lebo potom budes lutovat prsia sa ti usadia a zacnes spekulovat o 30ml nieje velky rozdiel!

mimix

nikola 21 urcite si daj vacsie lebo potom budes lutovat prsia sa ti usadia a zacnes spekulovat o 30ml nieje velky rozdiel!

Miska_06

Ahojte, tak konečne mám svoju prvú podprsenku :) Nakoniec veľkosť 70F. U nás v rodine ( okrem muža teda) a ani v práci nikto nevedel, že som na takejto operácii bola a nikto si nič nevšimol :D Prská vyzerajú veeľmi prirodzene, až nechápem. Pri pohybe sa pekne hýbu spolu so mnou. A to mi Dr. povedal, že okrúhle tak prirodzene vyzerať nebudú. A na jazvy som si kúpila silikónové náplaste. Mám ich týždeň a už teraz vidím, že veľmi urýchľujú hojenie. Ale tak mám ich nonstop. Musím už pridať fotky, lebo už mám zajtra presne 7t po OP. Sa mi nechce veriť, že to tak rýchlo ubehlo.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk