Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Ketrinka

Mne doktor napisal, ze stale nosit 6tyzdnov tu podprdu.. ale ako prat si ju musim, lebo sa zblaznim.. mne ide hlavne o tie cca 2 tyzdne, kym sa stehy vstrebaju..

misaaa

Baby ja som citala ze zdravy clovek nema uzivat nic
Ziaden ascorutin nic
Vraj moze ascorutin nechtiac zamaskovat pripadne pooperacne problemy

Ketrinka

... a inak aj ja si mam prelepovat jazvy, dali mi specialny leukoplast, mikroporova paska, mozem sa s nim aj umyvat, a kazdych 5-6dni si to prelepit.
Ja mam rez pod prsnikom a vraj to treba preto, aby sa jazvy neroztahovali/nezvacsovali.

Bez pooperacnej podprsenky je mozne ostat kedykolvek 1-2h pocas dna.

Inak sa treba setrit stale, nedvihat tazke, ak to nie je nutne,
soferovat tiez neodporucaju 6tyz.ale vraj ak treba, tak co narobime, cvicit po 4 tyz.spodnu cast tela, no tiez by bolo najlepsie az po 6-8tyz.

Drzim palce

tomasova

matka
ahoj cica,tak vidis vravela som ti ze v pondelok ti uz bude fajn...som rada...a bude to len lepsie,aj ked s chrbatom to bude na dlksie...ja som asi 2tyzdne spavala tak vypodlozena skoro v polosede,potom som uz mala len jeden vankus a az asi po mesiaci som zacala spavat na boku...to zacnes az ked ti to nebude neprijemne ale to bude ulava zase spat na boku a nie na chrbte....tak sa drzkaj-

Ketrinka

bibi,

dnes som bola ma kontrole po 12 dnoch od opky a doktor mi povedal, ze si mozem kludne tu pooperacnu podprdu vyprat a za ten cas, kym sa mi ususi 1-2h
mozem byt bez nej, len tak hola v zupane. Vraj nech sa mi prevetraju :-)
Az po 3tyz.od opky si mozem dat cez den aj inu podprdu, ktora mi sadne, tiez este neviem, kde kupim taku a na vecer treba mat urcite tu stahujucu pocas 6.tyz.

pipaaa

queen

mne doky vybral stehy po 14 dnoch a nicim som ich neprelepovala a nemokvaju ani nic..akurat mi vyliezol ten steh...ale inak su suche...podla mna ich treba nechat tak a nicim nelepit ;-)

zoe23

romi

tak ak zvazujes tieto 2 typy, tak v ml je rozdiel medzi 345 a 350 fakt zanedbatelny, preto rozmerovo by som ja brala 345 (min.kvoli projekcii)... a nagory gulate budem mat ja :)lebo ja tam teraz nič nemam.

Elissa

Titten

presne viem, o com pises. Tiez si nemozem dovolit ist na PN hocikedy v mesiaci, rovnako som aj velmi nerozhodna. Ked sa na 1000 % rozhodnem, ze do toho idem, tak je to najlepsie mat hned za sebou. To cakanie ma nebavi, ale na druhej strane, uz som cakala prilis dlho a kedze som rozhodnuta pre opku aj pre chirurga, tak si pockam este. Co uz narobim :-) Som rada, ze sa konzultacka posunula, povodne som aj tak chcela opku koncom roka alebo az na jar buduceho (idealne koncom roka). No uvidim, ako to cele dopadne. Pred rokom som bola na konzultacii u Trsku (navrhol mi 360 - 410 VP, anatomicke), ten robi v BA. Nakolko som tiez z BA, vyhovovalo mi to. Ale zvazila som vsetky pre a proti a radsej si pockam. Akysi vnutorny pocit :-)) Drzim palce, aby si sa spravne rozhodla a bola spokojna :-)

romi

zoe
pozerala som CPG 313 -350ml tie su o 1cm sirsie a o 0,4cm maju mensi profil,ale inak su tiez VP
,alebo nagor 335ml tie su o 0,5cm sirsie a iba o 0,2cm mensi profil,ale moc sa na nagor nechcel dat nahovotit,ze nagor dava len gulate...neviem preco

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk