Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

queen

jaaj tak, uz si presne nepamatam :/
no ja hovorim o tom vnutornom teda :)no uvidim co mi dnes doktor na to povie

pipaaa

queen

doktor ma na to upozornil, ze sa stava ze ten vnutorny steh moze vytrcat..je taky ostrejsi...mne asi po 3 tyzdnov vyliezol..dnes chcem ist za nim a opytat sa na to..lebo neviem ci ho treba vybrat alebo iba to odstrihnut..uvidime no..skus zavolat doktorkovi co povie :-) myslim ze aj nela mala podobny problem s jazvickou a potom pisala ze to bol ten steh...

queen

Kvet11
Pisala som mu a kazal s betadine natierat.
A ako sa ti nakoniec zahojili jazvy ? Keloid si teda len ten kúsok, sú tenucke ? Ďakujem za info ;-)

queen

Pipaaa
Prosím ta aky steh ti vyliezol a ako sa to spravilo??? Mne na jednom niečo trci, vyzera to ako sucha koza, taky sulcek, som to skúšala potiahnuť a drzi to jak slak. Musím to odfotit... A ďakujem za odpoved.

kvet11

queen

mne tiež hnisala jazva prvý krát to bolo kusok od konca šitia a druhý krát na konci šitia a tiež som mala už asi mesiac po opke..... ja som si na to striekala septonex a malinkym kuskom leukoplastu som to prelepovala...
viem že je na to ešte nejaky prípravok aj mi ho tu jedna kočka písala ako sa volá ale už si to nepamätám ja som to nemohla používať lebo sa liečim na štítnu žľazu a taký pacienti to maju zakazane... ale ak sa ti chce najdi si to niekde tu na fore ako sa to volá písali sme si to nejako asi po polke septembra... a doktorovi si neskúšala volať? že čo by ti on odporučil

bibi13

Misaaa

Nebudem uzivat nic.. doktor mi nc nekazal a ja mam aj taks tym problem.. pravidelne zabudam lieky.. preto nemam ani antikonc. ;))))

bibi13

Ketrinka

Mne doktor napisal, ze stale nosit 6tyzdnov tu podprdu.. ale ako prat si ju musim, lebo sa zblaznim.. mne ide hlavne o tie cca 2 tyzdne, kym sa stehy vstrebaju..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk