Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Elissa wow to sa ti ako podarilo?
Ja som volala pred asi 3tyzdnami a dal mi posledny novembrovy datum konzultacku.
Opka asi az koniec 2014 alebo zaciatok 2015, to je velmi dlho...

Elissa

Ahojte babule,
dlho som tu nebola. Ja sa tak vytesujem - podarilo sa mi 'uchmatnut' skorsi termin konzultacie u Cervena a to skoro o 3 mesiace :-) Termin mam 23.8. Tesiiim

question

smejo

inak tie 325 ti urobili prekvapivo velke prska, cakala som ze budu mensie, si spokojna??

zuleko.

ty mas tie prsia krasne, to mas okruhla vsak?lebo vobec nemas ten horny objem , ide ti to pekne tak prirodzene dole..

question

misaaa..

ja sm tiez uz prala podprdu a to na 10 den po opke. teda dala som si ju prat segre, ja som zatial nasadila podprdu normalnu-este z cias kojenia:)poslusne cakala kym sa podprda vyschne a znova obliekla.. a vyutierala mokrymi utierkami...
dnes idem na stehy a vecer budem pod sprchou hodinuuuu:)

queen

to tak neskoro po opke este mozu hnisat rany??

misaaa

no len ja sa bojim, ked mi tam ta krv tiekla a hlvane ma tahaju tie stehy stale, az zajtra vybere, potom sa uz mozem sprchovat....
skusim sa teda rozopnut a poutierat :)
drzte palce

smejo251

Misaa
Aj mne lekarka povedala ze sa mozem spr hnjt tak na rychlo.neriskovala som to ved zajtra uz snad vyberie stehy ale rozopla som a povytierala mokrymi utierkami sak ja som tam chrumky vsetko mala :-)))

queen

Misaaa
Áno, dnes som zistila že aj druha začala :-( ja ich na noc prelepujem a vždy ráno pod leukoplastom je to hnisave. Ale len na vonkajsich stranách jazvy, v jednom bode, mi to pripadá že tam bol ten uzol z nite. Inak počas dna ked ich nemám prelepene, tak sú suché. Logika mi hovorí, že je asi lepšie to miesto nelepit...

Baby ktoré ste mali trampoty s jazvami, poraďte prosím. Ďakujem

skoricka

Misaaa

ahoj moja, no v prvom rade sa rozopni, vyutieraj sa, umy sa normalne pod pazuchou a daj si naspat podpiru...dve minuty Ti to zaberie, neboj sa, nic sa nestane! :) Baby od Cervena asi so mnou nebudu suhlasit, ale My od Mladeka sme sa mohli na 10 den normalne sprchovat...teda ak si dobre pamatam :))

queen

Misaa
Prečo máš tak striktne zakázané otvárať ? Ja som sa mohla po 6 dňoch sprchnut, dokonca mi dal náhradné leukoplasty keby sa mi odlepili. Stehy mi vyberal po 13 dňoch.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk