Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Smejo251
Ak mozes porovnat bolesti a rekonvalescenciu po sekcii a po augumentacii, co bolo horsie?

Inak ty si z vychodu? Dr. Hudakova robi na mojmirovej v ke? Nemas nejake info o praci dr. Magda?

queen

kvet11
ja som poslala fotky doktorovi a odpísal mi, že je to podkožný steh, že mám prísť na kontrolu a odstráni ho ...

porazí ma, ked sa tie jazvy dotentuju, lebo ich mám dost dlhe a aj na blbom mieste kedže sa musel držať starých jaziev :-( Inak jazva z prvej opky sa mi dost škaredo zahojila, bola vypuknuta, široká a bordová ...

question

matka
ty ides tusim dnes doo zvolena, tak sa drz neboj, prve hodiny prezijes a potom uz bude lepsie:)

lilienka..
pod pazuchou av tomto teple je to dost na prd.. ja uz mam od pondelku stichy vonku, tak teraz je to uz oki, inak utieras len vlhcenymi obruskami, a potom po par dnoch som si uz prelepovala kazdy den pazuchy,kvoli hygiene.. po vybrati stichov uz aj antiperspirant a sprcha...

lilienka1

Baby nema nahodou nejaká z vás termin 14.5 u červena vo ZV???...inak ako je to vlastne s hygienou po opke(rez cez pazuchu)

kvet11

queen

áno betadine sa to volá.....

vieš čo mala som ich dlho po opke tenučké ale potom sa mi ako keby trošičku jedna roztiahla a druhú mám rez tenký len trošku vystúpený a okolo jazvy mám to také začervenané je to ta s ktorej mi išiel ten hnis...

to čo píšeš že ti niečo trčí a vyzerá to ako suchá koža tiež som to mala na konci jazvy ja som si netahala až ked mi to vytrčalo viac tak som to potiahla a vyšiel mi s toho hnis ale bol už taký suchý alebo ako to mam napisať.... určite to máš to isté...

aj ta to bolí či nie?

misaaa

Inak ja necitim pravu bradavku, lave prso cele ok, ale prave okolo bradavky zatial necitim :(

Vraj sa to vrati, chvilku to trva

misaaa

Cafte

Matik, drim moc palce!!!!!

Smejo, aj mne dnes vybrali stehy, hned potom som sa osprchovalaaaaaaaaaaaa a oprala si skafander, hodila do susicky a teraz som blazenaa!

smejo251

Podla mna nad tymi jazvami je prave kvoli tym jazvam ze je to rozrezane ono to potom scitlivie spat.tak ako jazvy po sekcii aspon moje.

pipaaa

queen

takze, tie stehy mi nechal tak, ze mam si davat na to este repik a ze oni sa same rozpustia a vstrebaju...ale ze ked to velmi zavadzia tak to mozu odstrihnut..ale tak mne to nevadi :)